Park İşletmecisinden Garsonlarına Plaket Jesti

Park İşletmecisinden Garsonlarına Plaket Jesti

Park İşletmecisinden Garsonlarına Plaket Jesti
Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde park işletmecileri Mehmet ve Mert Avlaç kardeşler, sezon sonu dolayısıyla garsonlarını kahvaltı etkinliğinde ağırlayarak plaket hediye etti.
Şehitlik Abidesi Parkı’nı işleten Mehmet ve Mert Avlaç kardeşler, başarılı ve dürüst çalışmalarından dolayı garsonlarına sabah kahvaltısı düzenledi. Aile bireylerinin de katıldığı kahvaltıda, garsonlara Mehmet Avlaç tarafından plaket takdim edildi.
banner457
Plaket töreninde konuşan işletmeci Mert Avlaç, "Şehitlik Parkı’na hizmet eden tüm çalışanlarımız olarak bir aile gibi burada bir araya gelmiş bulunmaktayız. Sezon başından beri arkadaşlarımızın, disiplinli, güvenilir, dürüst ve işini aksatmayacak tavırlarından ödün vermediği için hepsini tek tek kutlamak isterim. Parkımızın yoğunluk geçirdiği vakitler oldu ama buna rağmen müşterilerimize karşı olumsuz hiçbir hareketimiz yansımadı. Öyle ki başarı, her zaman ekip ruhuna dayanan bir sistemdir. Bu uyumu biz burada sezon boyunca sağladık. Bünyemizde çalışan kardeşlerimize sosyal aktivite için zaman ayıramasak da, onlara çam sakızı çoban armağanı küçük hediyelerimiz olacak. Ben hepsini, Şehitlik Parkı Ailesi olarak fedakar çalışmalarından ötürü tebrik ediyorum" dedi.
Konuşma ve plaket takdimi sonrası hatıra fotoğrafı çekilmesiyle etkinlik sona erdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER