Nazilli’de Okullar Yeni Eğitim Öğretim Yılına Hazırlanıyor

Nazilli’de Okullar Yeni Eğitim Öğretim Yılına Hazırlanıyor

Nazilli’de Okullar Yeni Eğitim Öğretim Yılına Hazırlanıyor
banner475
banner500
Nazilli Belediyesi, Demirciler Mahallesi’ndeki ilk ve ortaokulda yaz tatilini fırsat bilerek onarım ve tadilat çalışmaları yapıyor.
Demirciler mahallesinde yer alan ve mevkiin en büyük okullarından olan Demirciler İlk ve Ortaokulunda Nazilli Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar periyodik sıraya konularak başlandı. Okulun önceden tespit edilen tamirat işlerinden sonra iç ve dış badana işlerine başlandı. Tüm sınıflar öğretmen odası ve idari odaların badanası yanında dış cephe badanasının da yapılacağı Demirciler ilk ve ortaokulu 2015- 2016 eğitim öğretim yılına tertemiz olarak başlayacak.
Her yıl, özellikle okulların kapalı olduğu yaz döneminde daha da ağırlık verilen çalışmalar kapsamında son olarak Demirciler mahallesindeki Demirciler İlk ve ortaokulunun boyaması ve ufak tefek onarım çalışmaları yapıldığını belirten Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “Okullardan gelen talepler doğrultusunda yapılan çalışmalarda, okulların içi ile dış cephesi boyanırken, bahçe düzenlemesi ve ilaçlaması da yapılıyor. Yaz tatilini fırsat bilerek imkânlarımız ölçüsünde her yıl düzenli olarak ilçe genelindeki okulları bakım ve onarımdan geçiriyoruz. Belediye olarak okul idarecileriyle sürekli istişare içerisindeyiz. Her yıl olduğu gibi bu yılda belediyemize dilekçe ile başvuran okullarımızın dış cephelerinin boyamasını belediye olarak belli bir program dâhilinde gerçekleştiriyoruz” dedi.
banner473
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner477