MÜSİAD Başkanı Köksal’dan 30 Ağustos Mesajı

MÜSİAD Başkanı Köksal’dan 30 Ağustos Mesajı

MÜSİAD Başkanı Köksal’dan 30 Ağustos Mesajı
banner471
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Çorum Şube Başkanı M. Ahmed Köksal, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı.
banner521
MÜSİAD Başkanı M. Ahmed Köksal, Türk tarihinin dönüm noktalarından biri olan 30 Ağustos’un dünün iman ve iradesinin sembolü, bugünün esin, yarınların ise güvenç kaynağı olduğunu söyledi.
30 Ağustos Zaferi’nin, sadece Türk milletinin değil, hürriyet ve bağımsızlığı için mücadele veren nice millete yol gösterici olması açısından da önemli olduğunu dile getiren Köksal, “30 Ağustos, her türlü yoksulluğa ve olumsuz koşullara rağmen, milletimizin ordusuyla birlikte, adını insanlık tarihine bir kez daha şerefle yazdırdığı bir kahramanlık destanıdır. Bu destan, vatan sevgisi ve üstün cesaretiyle milletini ve vatan topraklarını kanının son damlasına kadar koruyan Türk askerinin kudret ve kahramanlığının göstergesi; aynı zamanda milletimizin birlik ve bütünlüğünün de kutsal bir nişanesidir. Kurtuluş Destanının zaferle taçlandırıldığı 30 Ağustos Zaferi Bayramımızı kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal olmak üzere, tüm gazi ve şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla yad ediyorum”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER