Minik Boksörlerden Vali Çiçek’e Ziyaret

Minik Boksörlerden Vali Çiçek’e Ziyaret

Minik Boksörlerden Vali Çiçek’e Ziyaret
banner526
banner471
Muğla Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Kurtuluş Akpolat, Üst Minikler Boks Takımı ile birlikte Muğla Valisi Amir Çiçek’i ziyaret etti.
Muğla Atatürk Spor Salonu’nda 22-29 Ağustos tarihlerinde düzenlenen Türkiye Üst Minikler Ferdi Boks Şampiyonası’na katılmak üzere Muğla’ya gelen Fenerbahçe Spor Kulübü Üst Minikler Boks Takımına ziyarette Antrenörleri Ali Çitak-Serkan Tatar ve Sporcu Sorumlusu Fatih Bozkurt eşlik etti.
banner521
Atatürk Spor Salonu’nda 64 ilden 630 sporcunun mücadele ettiği şampiyonada tüm sporculara başarılar dileyen Vali Çiçek, “Bir müsabakaya girme cesaretini göstermek başarmanın yarısıdır. Bundan sonraki maçlar için daha çok çalışmak öncelikli hedefiniz olsun. Rakiplerinizin sizin kardeşleriniz olduğunu unutmayın. Yaptığınız maçlarda centilmenlik kuralları çerçevesinde sporcu kimliğinize yakışır davranışı benimseyin” diye konuştu.
Konuşmasının ardından sporcularla bir süre sohbet eden Vali Çiçek, çocuklara kitap hediye ederken, heyet de “A. Çiçek” yazılı 48 numaralı formayı Vali Çiçek’e takdim etti.
YORUM EKLE
banner525
SIRADAKİ HABER