MHP İl Başkanı Arif Ekici:

MHP İl Başkanı Arif Ekici:

MHP İl Başkanı Arif Ekici:
banner425
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırşehir İl Başkanı Arif Ekici, 7 Haziran Genel Seçimleri sonrasında MHP’ye kumpas kurulduğunu söyledi.
Ekici, “Seçimler sonrasında tek başına iktidar çıkmadı ama maalesef mevcut iktidar ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çıkan sonucu kabullenemedi. “ dedi.
Koalisyon kurulması önerisi ile hiçbir siyasi partiye gidilmediğini anlatan Ekici, “Koalisyon ortağı olmak için kimseye gidilmedi. Azınlık hükümeti yada seçim hükümeti için çalışmalar ve teklifler yapıldı. 7 Haziran günü Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun konuşmasını iyi şekilde izlemek gerekir. Davutoğlu, “Azınlık ve seçim hükümeti” derken herkes MHP’ye yüklendirilmeye çalışıldı. Doğu ve Güneydoğuda devlet kurumları taciz altında OSLO görüşmelerinden bu yana yapılan işbirlikleri var. Koalisyon hükümeti olsa idi bunlar ortaya çıkacaktı. Bütün bilgi ve belgeler var. 17-25 Aralık yolsuzluk operasyonlarının elinde de bilgiler var. Bu iki en önemli neden den ötürü alınan talimatlar yerine getiriliyor. Bizler bilge liderimizin talimatları doğrultusunda hareket etmekteyiz. Devlet beyin öngörüsü zaten olacakları ortaya çıkarmıştı” diye konuştu.
“PARTİLERE OPERASYON YAPILIYOR”
Siyasi partilerin genel başkanları dururken milletvekillerine operasyon yapıldığını anlatan Ekici, “Milliyetçi camia bu tür operasyonları daha önce de gördü. Ülkücüler ve MHP’liler bu tür yapılanmalara karşıdır. MHP’nin etki alanı yüzde 72’dir. Vatanın, bayrağın, milletin tehlikede olduğunu gören milliyetçi insanlar var. Allah nasip ederse vatanın bölünmez bütünlüğünden şüphelenilmesin. Daima di duran ve bütün oyunları bozacak olan MHP’dir. Mevcut iktidarın Türkiye’ye ve Kırşehir’e vereceği hiçbir şey yoktur. Verilecekler 13 yıl boyunca verilmiştir. Doğu ve Güneydoğu’da bunun ispatıdır. Siyasi partilere yapılacak operasyonlar ancak kendilerini küçültürler. Her seçimde var oluşlarını daha da kaybedecek iki konuda ise mutlaka yargılanacaklar. Terör örgütüne resmi sıfat vermeleri ve 17-25 Aralık operasyonları, çuvalın içerisine yılandan girilmiyorsa ve yılanın mutlaka sokacağı biliniyorsa AK Parti bu sürecin sorumlusudur” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner437

banner423