Köstebekgiller, Tüm Çocukları Forum Gaziantep’e Bekliyor

Köstebekgiller, Tüm Çocukları Forum Gaziantep’e Bekliyor

Köstebekgiller, Tüm Çocukları Forum Gaziantep’e Bekliyor
Forum Gaziantep, yayına girdiği günden bu yana çocukların sevgilisi, vizyona girdiğinden beri yüzbinlerce izleyiciye ulaşan Köstebekgiller’in heyecan ve eğlence dolu Perili Orman dünyasının kapılarını açıyor.
Bu harika yapım, 15 - 23 Eylül arasında her gün, canlı sahne gösterisi ile Forum Gaziantep’te çocuklarla buluşuyor.
Gaziantep’in gözde alışveriş ve eğlenceli merkezi Forum Gaziantep, tüm çocukları, yayına girdiği günden bu yana çocukların en çok sevdiği, en çok izlediği çizgi filmlerinden biri olan Köstebekgiller’in muhteşem sahne gösterisine katılmaya, Boyo, Süslü ve Kösteban ile buluşmaya davet ediyor.
15 - 23 Eylül tarihleri arasında Forum Gaziantep’e gelen çocuklar, ekranların en sevilen ve en çok izlenen çizgi filmlerinden biri olan Köstebekgiller Perili Orman’ın sevimli karakterleri Boyo, Süslü ve Kösteban ile tanışma fırsatı bulacak. Minikler, hep birlikte şarkılar söyleyecek, sahne gösterileri ile eğlenecek, maske ve boyama yapacak, ayrıca hatıra fotoğrafı çekilecek, etkinlik kapsamında sergilenecek tiyatro gösterisini izleyecek.
Her gün saat 13.00’te başlayacak ve 18.00’e kadar devam edecek etkinliğe katılacak çocuklar, önce yarışma ve danslar eşliğinde eğlenecek. Daha sonra Boyo, Süslü ve Kösteban’ın sahne gösterilerini izleyecek, daha sonra birbirinden yaratıcı ve öğretici faaliyetlere katılarak muhteşem bir gün geçirecek.
Hep birlikte, oyunlar oynayacak ve mutlu bir gün geçirecek çocuklar, Forum Gaziantep’te yine rüya gibi bir deneyim yaşayacak.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER