Kılavuz: "Bu Yolda Güç Kaynağımız İmanımızdır"

Kılavuz: "Bu Yolda Güç Kaynağımız İmanımızdır"

Kılavuz:
banner471
Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz, seçim hükümetinde yer alacağını açıklayan MHP Ankara milletvekili Tuğrul Türkeş’e tepki göstererek, ”Biz Başbuğ’un yolundayız, yolu şaşanlar düşünsün” dedi.
Ülkü Ocakları Başkanı Kılavuz yaptığı yazılı açıklamada, “Namusumuz olan Türk İslam davasını, haysiyetli bir şekilde son nefesimize kadar muhafaza ederek, Allah’ın huzuruna ve şehitlerimizin karşısına; alnı ak, başı dik bir şekilde çıkmak çabası bizim için rütbelerin en büyüğüdür. Yarım asırlık geçmişiyle kutlu bir mücadelenin içinden süzülüp gelen bu davayı hiçbir ihanet zayıf düşürememiş, engelleyememiştir. Bilakis, saflarımız daha da sıklaşmış, birlikten irilik ve dirilik hasıl olmuştur” ifadelerini kullandı.
"ALLAH’DAN BAŞKASINDAN KORKMAYAN BİR HAREKETİZ"
banner521
Başkan Kılavuz, bu yola çıkarken ’uzun ve çetin’ olduğunu bildiklerini belirterek şöyle konuştu: "Her türlü zorluğun, çilenin, ’menfaat tekliflerinin’ karşımıza çıkacağının farkındaydık; ancak, başı yalnız Allah’ın huzurunda eğilenlerin dünyalık hiç bir nimete eyvallahı olmayacaktır. Biz ’emrolunduğu gibi dosdoğru’ istikamet üzere bu şerefli yolu yürümeye devam edeceğiz. Bu yolda en büyük güvencemiz Elif duruşlu, Bozkurt bakışlı yiğit ülküdaşlarımızdır. Bu yolda en büyük güç kaynağımız ise imanımız ve davamıza olan sarsılmaz sadakatimizdir."
Kılavuz, varlığını Türk-İslam davasına vakfeden, Milliyetçi-Ülkücü Hareketi her platformda dosdoğru ve dimdik bir şekilde, şerefle temsil eden lider Sayın Devlet Bahçeli Bey’in hayırlı evlatları olarak; yayından gerilmiş bir ok gibi hedefe saplanmak üzere hazır ve nazır olarak emrinde olduklarını söyledi.
Ülkücü hareketin bugünlere kolay gelmediğini vurgulayan Kılavuz, sözlerini şöyle sürdürdü: “Halka halka büyüyen şehitler kervanımız, hücre hücre dirilen çilekeş ülküdaşlarımız buna şahittir. Ağzı dualı analarımızın, gönlü bereketli babalarımızın niyazları yanımızdadır. İdam sehpalarını, tabutlukları, cezaevlerini tek tek aşarak ülkümüzün sancağını kaldıran, inandığı davadan asla ‘dönmeyen’ cennetmekan Başbuğumuzun ilke ve görüşleri yolumuzu aydınlatmaya devam etmektedir. Allah’tan başkasından korkmayan bir hareketi ihanet yıldıramaz. Hiçbir zulüm karşısında eğilmeyen bir hareket, küçük menfaat adamlarına asla aldırmaz! Biz ‘Başbuğ’un yolundayız, yolu şaşanlar düşünsün”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER