Kaymakam Türk’ten Başkan Eser’e İade-i Ziyaret

Kaymakam Türk’ten Başkan Eser’e İade-i Ziyaret

Kaymakam Türk’ten Başkan Eser’e İade-i Ziyaret
banner475
banner471
Darende Kaymakamı Ali Türk, Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser’e iade-i ziyarette bulundu.
Tunceli Mazgirt Kaymakamı iken Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile kısa bir süre önce Darende’ye atanan Ali Türk, Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser’i makamında ziyaret ederek, bir süre görüştü. Türk’ün Darende’ye atanmasıyla ilçede yeni bir enerji oluştuğunu belirten Başkan Eser, yerel yönetim olarak gereken hassasiyet ve önemle birlikte çalışacaklarını söyledi.
Başkan Süleyman Eser, “Darende, Türkiye’deki önemli merkezlerden birisidir. Tarihi değerleri, turistik ve kültürel özelliklerinin yanı sıra yetiştirdiği insan potansiyeli ile bir çekim merkezi, ayrıca Anadolu’daki inanç turizminin önemli durak noktalarının başında geliyor. Darende için yeni hazırladığımız güzel projeler var. Enerji ve bilgi dolu kaymakamımızla el ele, omuz omuza vererek, çalışarak ilçemizin her alanda ileri gitmesini sağlayacağız. Bilgi ve tecrübe paylaşımı ile ortak hareket edip güçlerimizi birleştirdiğimizde güzel sonuçlar elde edeceğimize inanıyorum” dedi.
Türk’e görevinde başarı dileyen Eser, “Kaymakamımızın, her zaman yanında olacağız. Bizlerin ortak paydası Darende’dir” ifadelerine yer verdi.
Darende’nin doktor bir belediye başkanı tarafından yönetiliyor olmasının ilçe adına önemli bir avantaj olduğunu kaydeden Kaymakamı Ali Türk ise, beraberlik içerisinde çalışarak, Darende’yi ileri götürme gayretini göstereceklerini dile getirdi.
banner473
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner477