KAYAAĞIL JEOTERMALDE AQUA PARK ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Uşak Belediyesi Kayaağıl Jeotermal Tesisleri’nde aqua park için ilk adımı attı.

KAYAAĞIL JEOTERMALDE AQUA PARK ÇALIŞMALARI BAŞLADI
banner475
banner471

Tesiste aqua park temel atma işlemi gerçekleştirilirken, Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Aqua parkın tamamlanması iki aydan daha az bir sürede olacak” ifadesini kullandı. Tesisin tadilatının bitmesi ve fiziki iyileştirmelerin ardından, yeni apartlar bitme aşamasına geldi. Kafeterya ve sosyal hizmet alanları için somut adımları atan Belediye son olarak aqua park yapımı için çalışmalarına başladı. Parkın kısa sürede bitirilerek vatandaşların hizmetine açılması hedefleniyor.
Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, tesisin örnek bir tesis olması adına projelere devam ettiklerini belirtti. Aqua parkın vatandaşlar tarafından en çok beklenen hizmetlerin başında geldiğini dile getiren Cahan,”Jeotermalde kısa sürede örnek ve başarılı işlere imza attık. İlimizin jeotermalini marka yapmak için çıktığımız yolda hedeflerimize koşar adımlar ile gitmekteyiz. İhtiyaçları ve istekleri gözeten bir yapıda tesisimiz için projeler oluşturduk. Projelerimize ise bir yıl gibi kısa sürede can verdik. İlk olarak kötü bir duruma gelen tesisimizi yaptığımız çalışma ile istenilen düzeye getirdik. Akabinde ihtiyaç haline gelen apartlara başladık ve şu an bitirme aşamasındayız. Daha sonra kafeterya ve restoran ile ilgili ihale sürecini geçtik. Şimdi ise ilimizin en büyük beklentileri arasında yer alan aqua park inşaatında temeli attık. Kısa sürede ilimize bu güzel tesisi kazandıracağız” dedi.
Aqua parkın bitirilmesiyle beraber Uşak’ta yaşayanların başka şehirlere gitmesi konusunda bir eksikliğin daha giderilmiş olacağını söyleyen Cahan, tesiste gelişmelerin devam edeceğine işaret etti.
/resimler/2015-6/2/1831125486435.jpg

/resimler/2015-6/2/1830545173440.jpg

/resimler/2015-6/2/1830370173200.jpg

 

banner482
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner477