Hürriyet Mahallesi Yaşam Kalitesini Yükseltme Merkezi Yenileniyor

Hürriyet Mahallesi Yaşam Kalitesini Yükseltme Merkezi Yenileniyor

Hürriyet Mahallesi Yaşam Kalitesini Yükseltme Merkezi Yenileniyor
banner475
banner500
Kartal Belediyesi vatandaşlara daha iyi hizmet sunmak amacıyla, Hürriyet Mahallesi Yaşam Kalitesini Yükseltme Merkezi’nde (YKYM) yenileme çalışmalarına başladı.
Kartal Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren kültür merkezlerinde, vatandaşa daha iyi hizmet sunmak amacıyla yapılan çalışmalar devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında son olarak, Kartal Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Hürriyet Mahallesi Yaşam Kalitesini Yükseltme Merkezi’nde yenileme çalışmalarına başladı. Hürriyet Mahallesi YKYM’nin otopark kısmı yenilenirken, binanın iç ve dış cephesinde de boya yapım işleri sürüyor.
AKSAKLIKLARI ÖNLEMEK ADINA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
Hürriyet Mahallesi Yaşam Kalitesini Yükseltme Merkezi’nin yeni bir görünüm kazandırılması için yapılan çalışmaların yanı sıra asansörlerde yaşanabilecek aksaklıkların engellenebilmesi için asansörler de revize ediliyor. Konferans salonu ve sahnesi temizlenerek sahne kısmında da onarım çalışmaları yapılıyor. Yangın algılama sisteminin yapımı ile çatı tamiratının tamamlandığı binada, izolasyon çalışmaları yapıldı, havalandırmalar takıldı. Yüzey kaplamalarında tecrit/sızdırmazlık uygulaması için çalışmaların devam ettiği Hürriyet Mahallesi Yaşam Kalitesini Yükseltme Merkezi’nde zemin ile bina birleşim noktalarının izolasyon çalışmaları ise sürüyor.
banner473
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner477