Huban Çan Kadınlar Kalesi Derneği’nden Geniş Katılımlı İkindi Çayı

Huban Çan Kadınlar Kalesi Derneği’nden Geniş Katılımlı İkindi Çayı

Huban Çan Kadınlar Kalesi Derneği’nden Geniş Katılımlı İkindi Çayı
banner475
banner500
HUBAN Çan Kadınlar Kalesi Derneği’nin Çan Belediyesi Termal Otel’de Gelecek Faaliyet Planlarını belirlemek üzere düzenlediği istişare toplantısı Çanlı Kadınlardan büyük ilgi gördü.
Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu’nun da katıldığı program, şimdiye kadar derneğe destek olan yöneticilere plaket takdimi ve HUBAN’da gerçekleşen eğitimleri başarıyla tamamlayan katılımcılara sertifikalarının verilmesiyle başladı. Dernek Başkanı Nihal Taşçı, “Derneğimizin kuruluş aşamasından bu yana desteğini her zaman yanımızda hissettiğimiz Belediye Başkanımıza huzurlarınızda bir kez daha çok teşekkür ediyorum” diyerek Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu’ya plaketini takdim etti. Ardından derneğin şu ana kadar yapmış olduğu faaliyetleri ve gelecek faaliyet planlarını katılımcılara anlatan Nihal Taşçı, “Kadın değişirse toplum değişir, toplum değişirse dünya değişir anlayışıyla yol alan derneğimiz bundan sonra da kadına yönelik çalışmalarını artırarak devam edecek. Bu aşamada siz değerli katılımcılarımızın fikir ve önerileri bizim için çok önemli, sizlerin de katkılarıyla hep birlikte HUBAN olarak çok daha başarılı işlere imza atacağımızdan şüphemiz yok” dedi.
Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, “Kadınların içinde yer aldığı projelere başından beri verdiğimiz destek, bundan sonra da artarak devam edecek. Kadın bir şeyi gerçekten isterse mutlaka sonuca ulaştırır. HUBAN Çan Kadınlar Kalesi Derneği de kadınların bir arada güzel işler yapması için kurulmuş bir dernek. Şimdiye kadar yapmış oldukları sessiz yardım projeleri, bayanlarımız için düzenlemiş oldukları eğitimler, kermesler ve hayata geçirdikleri daha bir çok proje bunun en büyük göstergesi. Yine bugün bu salonda hep birlikte ‘daha neler yapabiliriz?’in konuşuluyor olması da Çanlı bayanlarımızın ne kadar başarılı olduğunun bir ispatı bence. Başımızın tacı bayanlarımızın her zaman yanında olacağız inşallah” dedi. Program hediye çekilişiyle son buldu.
banner473
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner477