Halı Saha Turnuvasının Şampiyonu Korkuteli Belediyesi

Halı Saha Turnuvasının Şampiyonu Korkuteli Belediyesi

Halı Saha Turnuvasının Şampiyonu Korkuteli Belediyesi
banner471
Antalya’nın Korkuteli ilçesi’nde 27.si düzenlenecek olan Korkuteli Geleneksel Altın Kiraz Yağlı Pehlivan Güreşleri kapsamında yapılan Halı Saha Futbol Turnuvasının şampiyonu Korkuteli Belediyesi oldu.
Korkuteli ilçesi’nde 27.si düzenlenecek olan Korkuteli Geleneksel Altın Kiraz Yağlı Pehlivan Güreşleri kapsamında Halı Saha Futbol Turnuvası düzenlendi. 17 takımın katılımıyla geçekleşen ve 25 gündür devam eden karşılaşmalar sonunda Korkuteli Belediyesi, turnuvanın şampiyonu oldu. Korkuteli Şehitler parkında oynan maçlar sonunda Korkuteli Belediyesi şampiyon olurken, Çelik Torf Yelten spor 2. Adrasan spor 3. Oldu. Akif Torun spor 4. Oldu.
banner521
Turnuvada şampiyon olan Korkuteli Belediyesi, şampiyonluk kupasını Pazar günü yapılacak olan Geleneksel Altın Kiraz Yağlı Pehlivan Güreşlerinde törenle alacak.
Turnuvanın maçlarına katılan Belediye Başkan yardımcısı Hasan Önal, turnuvaya katılan tüm takım ve oyunculara teşekkür ederek, turnuvanın amacının spor yaptırmak ve sporu teşvik etmek olduğunu söyledi.
Halı Saha Futbol Turnuvasının gol kralı Burak Şahin oldu. Burak Şahin, turnuva süresince 25 gol attı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER