Germencik Belediyesi Geleceğe Yatırım Yapıyor

Germencik Belediyesi Geleceğe Yatırım Yapıyor

Germencik Belediyesi Geleceğe Yatırım Yapıyor
banner475
banner500
Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın’ın talimatıyla eğitim ve öğretim yılı öncesi okullarda bakım ve onarım çalışmalarına hız verildi.
Öğrencilerin daha iyi şartlarda geleceğe hazırlanması için ilçedeki okulların bakım, onarım ve tadilatlarını gerçekleştiren Germencik Belediyesi, 2015-2016 eğitim ve öğretim yılı öncesi okullarda bakım ve onarım çalışmalarına hız verdi.
Okullarda yapılan bakım onarım çalışmalarını yerinde inceleyen Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın, yaptığı açıklamada; “Öğrencilerimizin fiziksel ve sosyal yaşamlarını kolaylaştırmak için tüm birimlerimiz özveriyle çalışmaktadır. Daha sağlıklı bir ortamda eğitimlerini sürdürebilmeleri için okul bahçelerinde yıkama, ot temizleme, çevre düzeni, boya ve onarım gibi bakım çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.
Eğitime yapılan yatırımların her şeyden önemli olduğunu vurgulayan Başkan Akın, “İmkânlarımız doğrultusunda ihtiyacı olan tüm eğitim kurumlarına destek oluyor, çocuklarımızın eğitimlerinde hiçbir sorun yaşamamaları için elimizden geleni yapıyoruz. Bu desteğimiz sürecek.” Diye konuştu.
banner473
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner477