Genç Şampiyonlar Sevinçlerini Bozbey İle Paylaştı

Genç Şampiyonlar Sevinçlerini Bozbey İle Paylaştı

Genç Şampiyonlar Sevinçlerini Bozbey İle Paylaştı
banner282
Turkcell Türkiye Yaz Yüzme Şampiyonası’nda büyük başarı gösteren Nilüfer Belediyespor yüzücüleri Alper Kebir ve Talha Mert Dur’u kabul eden Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, genç sporcuları tebrik etti.
12-16 Ağustos tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen Turkcell Türkiye Yaz Yüzme Şampiyonası’nda Nilüfer Belediyespor’u temsil eden Alper Kebir ve Talha Mert Dur 4 ödülle döndü. Büyük başarılar kazanarak Bursa’ya gurur yaşatan genç yüzücüler Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i makamında ziyaret ederek sevinçlerini paylaştı. Nilüfer Belediyespor Başkanı Ali Karamık ve Antrenör Tayfun Terim’in de yer aldığı ziyarette Başkan Bozbey, genç sporcuları kutladı ve başarılarının devamını diledi.
Bozbey, aldıkları derece ile Nilüfer’i gururlandıran genç yüzücüleri çeşitli hediyelerle ödüllendirdi. Alp Kebir, 13 yaş 50 metre serbest yüzme yarışında 26,31 saniyelik derecesi ile Türkiye birincisi, 50 metre kelebek yüzmede 27,85 saniyelik derecesi ve 100 metre serbest yüzmede 58,03 saniyelik derecesi ile iki ayrı yarışta da Türkiye üçüncüsü oldu. Talha Mert Dur ise 50 metre kurbağalama yüzme yarışında 34,39 saniyelik derece ile Türkiye beşincisi oldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER