Eleşkirt Kaymakamı Topsakaloğlu, TKDK’yı Ziyaret Etti

Eleşkirt Kaymakamı Topsakaloğlu, TKDK’yı Ziyaret Etti

Eleşkirt Kaymakamı Topsakaloğlu, TKDK’yı Ziyaret Etti
banner471
Ağrı’nın Eleşkirt İlçe Kaymakamı Tuncay Topsakaloğlu, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Ağrı İl Koordinatörü Alihaydar Yiğit’i ziyaret etti.
banner521
Yürütülmekte olan hibe programı ve özellikle 2016 yılı itibariyle yürürlüğe girecek olan IPARD 2 hakkında bilgi alan Kaymakam Tuncay Topsakaloğlu, program kapsamında Eleşkirt ilçesinde desteklenen mevcut yatırımlar ve hayata geçirilmesi planlanan yeni projeler hakkında bilgi aldı. Nüfusu 20 binin altında olan Eleşkirt ilçesinin özellikle kırsal yatırımlar açısından uygun olduğunu belirten Topsakaloğlu, ilçenin diğer yatırımlar açısından da önemli avantajlara sahip olduğunu ifade etti. Eleşkirt halkının TKDK desteklerinden faydalanabilmesi için üzerlerine düşen her türlü yardımı yapmaya hazır olduklarını ifade eden Kaymakam Topsakaloğlu, söz konusu desteklerin Eleşkirt için mutlaka değerlendirilmesi gerektiğini belirtti.
İl Koordinatörü Alihaydar Yiğit, Kaymakam Tuncay Topsakaloğlu’na ziyaretinin anısına plaket takdim etti. TKDK’nın bundan sonraki çalışmalarında da başarılar dileyen Topsakaloğlu, Yiğit’e teşekkür ederek ziyaretini tamamladı.
YORUM EKLE
banner534
SIRADAKİ HABER