Eğitim-bir-sen’den Kaymakam Erkan’a Ziyaret

Eğitim-bir-sen’den Kaymakam Erkan’a Ziyaret

Eğitim-bir-sen’den Kaymakam Erkan’a Ziyaret
banner475
banner471
Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Bitlis ve Tatvan şubeleri, eğitimdeki katkılarından dolayı Tatvan Kaymakamı Murat Erkan’a teşekkür ziyaretinde bulundular.
Eğitim-Bir-Sen Bitlis Şube Başkanı ve aynı zamanda Memur-Sen Bitlis İl Başkanı Cabir Durak, Eğitim-Bir-Sen Tatvan Şube Başkanı İzzet Oruk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Yüzer ve Eğitim-Bir-Sen Yönetim Kurulu’ndan oluşan heyeti Kaymakam Murat Erkan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Eğitim-Bir-Sen Bitlis Şube Başkanı Cabir Durak tarafından eğitimdeki katkılarından dolayı Kaymakam Erkan’a teşekkür plaketi verildi. Durak, Kaymakam Murat Erkan’a özellikle eğitime katkılarından ötürü yönetimi adına teşekkürlerini sundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Murat Erkan ise, eğitimin önemine vurgu yaparak şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada eğitime gereken önemi vermeye devam edeceklerini söyledi. Tatvan’ın eğitimdeki başarısına da vurgu yapan Erkan, Tatvan’ın özellikle eğitim alanında iyi bir çıkış yakaladığını ve bunun ekip çalışması ile başarıldığını kaydetti. Kaymakam Erkan, yakalanan başarılı çıkışın sendikalarında katkıları ile daha da yükseleceğine inandığını ifade etti.
banner473
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner477