Dağlıca Şehidi İçin Mevlit Okutuldu

Dağlıca Şehidi İçin Mevlit Okutuldu

Dağlıca Şehidi İçin Mevlit Okutuldu
Dağlıca’da şehit düşen Piyade Sözleşmeli Er Adnan Ergen için vefatının 7’inci gününde baba ocağı Seydikemer’de mevlit okutuldu.
Dağlıca şehidi Adnan Ergen’in baba ocağı olan Eşen’deki evinde Seyidkemer Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve Seydikemer Belediyesi işbirliği ile mevlit okutuldu. Kaymakam Muammer Köken, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Cafer Öz, İlçe Garnizon Komutanı Üsteğmen Mehmet Şenyiğit, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, İlçe Müftüsü Ali Can, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Habibe Kırgöz Atçı, Seydikemer Belediye Meclis Üyesi Ramazan Kaynak, Ziraat Odası Başkanı Muhsin Gümüş ve Başkan Yardımcısı Murat Demir, Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Güven ve muhtarlar, kaymakamlık ve Belediye daire müdürleri, askeri erkan ve çok sayıda vatandaş katıldı.
İlçe Müftüsü Ali Can’ın önderliğinde müftülüğe bağlı imam hatip ve vaizlerin kuran tilavetinin yanı sıra ilahi ve kasideler seslendirdiği mevlit programında, şehit babası Mehmet Ergen de devlet erkanı ile birlikte okunan kuranı dinledi. Pide, ayran ve helva ikramının yapıldığı mevlitte şehidin sosyal medya hesabında özlemini dile getirdiği karpuz ikramı da yapıldı
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER