CHP’li Vekillerden DGC’ye Ziyaret

CHP’li Vekillerden DGC’ye Ziyaret

CHP’li Vekillerden DGC’ye Ziyaret
banner471
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer ve Erzincan Milletvekili Erdoğan Özyalçın, Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC) Başkanı Ümit Varol’u ziyaret etti.
banner521
Alınan erken seçim kararının ardından il örgütlerine ziyaretler gerçekleştiren CHP Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer ve Erzincan Milletvekili Erdoğan Özyalçın, CHP Denizli İl Örgütüyle bir araya geldi. Sabah saatlerinde Denizli’ye gelen milletvekilleri, partideki toplantılarının ardından Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Varol’u ziyaret etti. CHP Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca’nın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan CHP Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer, erken seçim kararıyla birlikte parti örgütlerini ziyaret ettiğini belirterek, “Denizli’nin sorunlarını dinlemek ve seçimlerle ilgili hem partinin hem de sivil toplum örgütlerinin görüşlerini almak için iki milletvekili arkadaşımız ile birlikte Denizli’ye geldik. Sabah partimizde yaptığımız toplantının ardından Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ne bir ziyaret gerçekleştirelim dedik ve geldik. Bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz” dedi.
Ziyaretten dolayı teşekkür eden Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Varol, ülkede yaşanan terör olaylarının yanı sıra siyasette yaşanan belirsizliği büyük bir kaygıyla izlediklerini belirterek, “Şuanda ülkemizde yaşanan terör olaylarını büyük bir üzüntüyle izlemekteyiz. Her gün bir şehit haberiyle yüreğimiz yangın yerine dönüyor. Böyle bir durumda siyasi partilerde yaşanan olumsuzluklarda insanı kaygılandırıyor. Bunun yanında ekonomik kriz ve sıkıntılarında kapıda olduğunu görüyoruz. Bir taraftan terör, bir taraftan siyasi belirsizlik ve ekonomik kriz gerçekten kaygı verici” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER