Çaturoğlu’ndan 30 Ağustos Mesajı

Çaturoğlu’ndan 30 Ağustos Mesajı

Çaturoğlu’ndan 30 Ağustos Mesajı
banner471
AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramının 93. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Çaturoğlu mesajında; 30 Ağustos’un, dünya tarihine damga vuran Türk Milleti’nin şanlı tarihindeki en önemli dönüm noktalarından biri olduğunu belirtti. Çaturoğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi:
banner521
“Ülkemizi parçalamak ve milletimizi esaret altına almak isteyen devletlere karşı, yokluk içinde, en zor koşullarda ve her şeyin bittiği sanılan bir dönemde, yüce milletimizin sarsılmaz azmi, yüksek iradesi, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılmış, milletimizin tarihine altın harflerle geçen onurlu bir zaferdir. Şanlı ve şerefli bir mücadelenin mirasçıları olarak; ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışmalıyız. Birlik ve beraberliğimizi canımız pahasına koruyarak ve ülkemize yapılan her türlü iç ve dış saldırı karşısında tek yürek olarak cevap vermeliyiz.
Bu duygu ve düşüncelerle; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, milletimizin, ordumuzun tüm mensuplarının ve Zonguldak’lı hemşerilerimin 30 Ağustos Zafer Bayramın yürekten kutluyorum.”
YORUM EKLE
banner534
SIRADAKİ HABER