Çamlıca Yolları Asfaltlanıyor

Çamlıca Yolları Asfaltlanıyor

Çamlıca Yolları Asfaltlanıyor
banner425
Şahinbey Belediyesi tarafından yürütülen kentsel dönüşümle birlikte yapılan Çamlıca Konutları’nda, alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfaltlama çalışmalarında da sona gelindi.
Şahinbey Belediyesi tarafından yürütülen kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Nuripazarbaşı, Çamlıca ve Sakarya
mahallelerinde kamulaştırılarak yıkılan evlerin yerine yapılan Çamlıca Konutları tamamlandı. Mahallede ki yeni imar planına göre konutların çevresinde ve içerisinde yer alan yollarda ise alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfaltlama çalışmaları devam ediyor.
“ÇAMLICADA ALT VE ÜST YAPI ÇALIŞMALRI YAPILDI”
Asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yeni imar planıyla birlikte Çamlıca Mahallesi’nde yeni yollar açıldığını belirterek, “Yaptığımız kentsel dönüşüm çalışmalarıyla birlikte Çamlıca Konutlarımız tamamlandı. Konutlarımızın büyük kısmına vatandaşlarımız taşındı. Burada yeni imar planına göre açılan yollarımız var. Bu yollarda ki alt yapı çalışmaları tamamlandı. Şimdi asfalt kaplama yapıyoruz. Bunun yanı sıra yeni imar planına burada ayırdığımız park alanı var. Bu alanın yapılması ve eski park alanın yenilenmesiyle birlikte mahallemize iki adet park kazandırmış olacağız. Çamlıca konutlarımız içerisindeki sosyal tesisimiz, taziye evimiz ve spor salonumuz tamamlandı. Yeni açılan sokaklarımızla, sosyal donatılarla, 6 şeritli yoluyla güzel bir yaşam alanı oldu. Çamlıca Mahallemizin Çamlıca Konutlarımızın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
Çamlıca Mahalle Muhtarı Hasan Yanardağ ise, yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Belediyemizin çalışmalarından gayet memnunuz. Yaptığı çalışmalardan dolayı başkanımıza çok teşekkür ederim. Başkanımıza sıkıntılarımızı ilettiğimizde, “yakın zamanda yaparız” dedi.
Gerçekten de yakın zamanda bütün eksiklerimizi giderdiler. Çalışmalarla birlikte mahallemiz güzelleşti. Gerçekten çok teşekkür ederiz” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner437

banner423