Cahan Anneler Günü’nde Yaşlıları Unutmadı

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan Anneler Günü nedeniyle Huzur Evi’nde kalan yaşlıları ziyaret etti.

Cahan Anneler Günü’nde Yaşlıları Unutmadı
banner475
banner471

 Başkan Nurullah Cahan, “Burada yaşayan herkes bizim öz annemiz ve öz babamızdır. Daima onların yanında olmak bizleri mutlu ediyor” ifadesini kullandı.

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan Anneler Günü nedeniyle yaşlılara anlam dolu bir gün düzenledi. Belediye Personelinin Anneler Günü’nü unutmayan Başkan Cahan’ın günün anlamı nedeniyle ikinci durağı ise Huzur Evi’nde yaşayan yaşlı anneler oldu. Burada yaşlılara Eşi Halime Cahan ile beraber çiçek ve hediyeler takdim eden Cahan yaşlıların hayır dualarını aldı.

Başımızı tacı

“Böyle anlamlı bir günde yaşlı anne ve babalarımızı yalnız bırakamazdık” diye konuşan Başkan Cahan, bu nedenle Huzur Evi’ne ziyarete gittiklerini kaydetti. Yaşlıların başlarının tacı olduğunu ileten Cahan, “Göreve gelmemiz ile birlikte en çok ziyaret ettiğimiz noktalardan birisi de Huzur Evi oldu. biz yaşlılarımızın dualarının son derece önemli olduğunu ve onların hayır duaları ile güzel işler yapacağımıza inanan bir yapıdayız. Burada bulunan herkes ise bizim öz anne ve babamızdan farklı değildir. Bu nedenle Anneler Günü gibi çok değer arz eden bir günde onların yanında olmak istedik” dedi.

Yaşlıların mutluluğunun hiçbir şeye değişilmeyeceğini aktaran Cahan, “Dünyada yapılabilecek en güzel şey gönülleri kazanmaktır. İşte tam da bunu burada gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.

Mutlu etmeye devam edeceğiz

Bundan sonra da yaşlılar ile ilgili çalışmaların olacağını söyleyen Cahan şunları kaydetti: “Şu an hükümetimiz Huzur Evi ile ilgili bnir çalışma yapmaktadır yakın bir zamanda yaşlılarımızı daha konforlu ve güzel bir yerde kalacaklar. Bunun akabinde biz de belediye olarak yaşlılarımızı asla unutmayacağız onların kapısını çalmaya gönüllerini yapmaya devam edeceğiz. Düzenleyeceğimiz piknikler ile unutamayacakları günlere de vesile olacağız” 

banner482
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner477