Bozüyük’te AK Parti Toplantısı

Bozüyük’te AK Parti Toplantısı

Bozüyük’te AK Parti Toplantısı
banner475
banner471
AK Parti Bozüyük İlçe Başkanı Mesut Çetin partisinin yine bir Kasım günü milletin destek ve teveccühü ile yeniden şahlanışa geçeceğini söyledi.
Partisinin gençlik ve kadın kolları başkanları ile yönetim kurulu üyelerinin yer aldığı toplantıda konuşan Başkan Çetin, kuruluşlarının hemen sonrasındaki ilk genel seçimlerde 3 Kasım 2002 tarihinde milletin teveccühü ve desteğiyle tek başına iktidar olduklarını belirterek, "Yine 1 Kasım 2015 Pazar günü milletimizin desteği ile tek başına iktidara geleceğimize olan inancımız tamdır” dedi.
Genel konular ve yerel siyasetle ilgili önemli açıklamalar yapan, terör olaylarında hayatını kaybeden güvenlik güçlerine Allah’tan rahmet, yakınlarına ve Türk milletine başsağlığı dileyen Mesut Çetin, “Yaklaşık elli günden bu yana terör örgütü tarafından yapılan kalleşçe saldırılar sonucunda şehit olan tüm güvenlik güçlerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum" dedi.
Hükümetin başarılı icraatlarını anlatan Çetin, "AK Parti hükümetleri iktidara geldiği günden beri devleti yönetirken sanmayın ki her kesim bizlere yardımcı oldu, tam tersine ne kadar engel varsa önümüze çıkartıldı. 13 Yıllık AK Parti iktidarında Türkiye inanılmaz derecede büyüdü, güçlendi. Türkiye’nin büyümesinden, bölgesinde ve dünyada söz sahibi olmasından rahatsız olan ülkeler, paralel yapı ve üst akıl tarafından planlar yapılarak, 7 Haziran seçimlerinde öncelikli hedef olarak AK Partinin tek başına iktidar olamamasının önünün kesilmesi sonrada oluşacak meclis tablosunda AK Partisiz bir hükümet kurdurmaktı, ancak evdeki hesap çarşıya uymadı. 7 Haziran seçimlerinde milletimiz AK Partiyi güçlü bir destekle birinci parti yaptı. AK Parti bu ülkenin toprağıdır, taşıdır, çimentosudur. 7 Haziran seçimleri bu güne kadar yapılan tüm seçimlerden çok daha farklı bir seçim olarak tarihe geçecektir” dedi.
“YEREL YÖNETİMİMİZ DE HÜKÜMETİMİZ KADAR BAŞARILIDIR"
Seksen yılda yapılamayanları 13 yılda yapan bir hükümet olduklarını, yerel yönetimlerin de hükümet kadar başarılı olduğunu anlatan Başkan Mesut Çetin, şunları söyledi;
"İşte Bozüyük Belediyesi, AK Partiden önce Bozüyük’ün durumu nasıldı şimdi nasıl? Ben Bozüyük’te 20 yapılamayanları 2 yılda yapıldığını söyleyebilirim. Otogarı, mahalle konaklarını, 4 Eylül parkını, Yeşilkent parkını, orta refüjü, sentetik sahaları ve diğer yatırımları iki yılda yapan bir ekibimiz var. Buradan Milletvekilimiz Halil Eldemir’e de teşekkür ediyorum. Seçildikten sonra Bozüyük’ün sorunlarıyla yakından ilgilenerek çözümler üretme gayreti içerisinde oluyorlar, bunlardan bir tanesi Bozüyük için çok önemli olan Lojistik Köy projesi sayın vekilimiz seçilir seçilmez bu yatırımların hızlanması için olağan üstü gayret sarf ettiler ve bu konuda çok mesafe katedildi. Bizim amacımız Bozüyük’e hizmet etmek. 3 Kasım 2002 yılında milletimizin teveccühü ve desteğiyle tek başına iktidar olmuştuk yine 1 Kasım 2015 Pazar günü milletimizin desteği ile tek başına iktidara geleceğimize olan inancımız tamdır. 1 Kasım 2015 Pazar günü yapılacak olan seçimlerin ilçemize, ilimize, ülkemize ve Türkiye’ye umut bağlamış başta İslam ülkeleri olmak üzere tüm dünya insanlığına hayırlar getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Biz milletimize efendi olmaya değil, hizmetkâr olmaya geldik."
banner473
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner477