Bingöl’de Göktaşının Düşme Anı Güvenlik Kamerasına Yansıdı

Bingöl’de Göktaşının Düşme Anı Güvenlik Kamerasına Yansıdı

Bingöl’de Göktaşının Düşme Anı Güvenlik Kamerasına Yansıdı
banner425
Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bir çok ilde görülen göktaşı yağmuru, izleyenleri hem korkuttu hem şaşkına çevirdi. İlk kez göktaşı manzarasıyla karşılaşan vatandaşlar, olayı yıldız kayması olarak yorumlarken, Bingöl civarında bir güvenlik kamerası göktaşının düşme görüntüsünü saniye saniye kaydetti.
Dün akşam 23.02 sularında yaşanan göktaşı yağmuru, Bingöl, Elazığ, Muş, Diyarbakır, Tunceli, Erzurum ve çevre illerde görüldü. Çıplak gözle rahat bir şekilde izlenen göktaşı yağmurları, gökyüzünde muazzam bir aydınlığa neden oldu. Göktaşının yaydığı ışık ve çıkardığı uğultu sesi, kimi vatandaşları korkuturken, konuya hakim olan vatandaşlar, aydınlığın tadını çıkardı.
GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI
Bingöl-Elazığ karayolu üzerinde bulunan bir lokantanın güvenlik kamerası bir anda karanlık olan yeryüzünü aydınlığa çeviren göktaşı yağmurunu saniye saniye kaydetti. Görüntülerde zifiri karanlık olan karayolu ve çevresi bir anda aydınlanıyor. Kısa bir süre aydınlanan bölge bir süre sonra yerini yeniden karanlığa bırakıyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner437

banner423