Bayanlar Futbol Sezonu Açılıyor

Bayanlar Futbol Sezonu Açılıyor

Bayanlar Futbol Sezonu Açılıyor
banner471
Geçtiğimiz yıl şampiyonluğu play off finallerinde kaçıran Malatya Bayanlar Spor Kulübü, 2015-2016 futbol sezonunu 1 Eylül’de açmaya hazırlanıyor.
Malatya’ nın tek bayan futbol takımı olan, Malatya Bayanlar Spor Kulübü yeni sezon hazırlıklarına 1 Eylül’de başlayacak. 2015 - 2016 sezonuna yeni antrenörleri Hamdi Büyüktatar ile devam edecek bayanlar futbol takımı aynı zamanda kadrosuna dış transferden takviyeler de yapacak.
banner521
ÇELEBİ, “REKABET ETMEMİZ ZORLAŞIYOR”
Malatya Bayanlar Spor Kulübü Başkanı Doğan Çelebi, yeni sezon öncesi açıklamalarda bulunarak, “2015 - 2016 TFF Kadınlar Ligi hazırlıklarına başlamak için gün sayıyoruz. Bu sezon teknik adam değişikliğine gittik. Salih Timurkaan’ dan boşalan göreve Hamdi Büyüktatar hocamızı getirdik. Salih Timurkaan’a bizlere verdiği emekten dolayı da çok teşekkür ediyoruz. Aynı zamanda hafta sonları küçük kızlarımız için bayan futbol okulu çalışmalarına devam edeceğiz. Bu yıl hedefi büyülterek 2. Lig’e çıkmayı planlıyoruz. 4 oyuncu ile görüşme halindeyiz. Yeni yönetim oluşumuyla inşallah bu transferleri hızlandıracağız. Tek sorunumuz sahipsiz olmamız. Sponsor bulamamak ve yerel yönetimin hiç destek vermemesi, rakiplerimizin de yerel yönetim ve belediyeler tarafından destek görmesi bizim rekabet etmemizi zorlaştırıyor. Ama her şeye rağmen bu yıl da mücadelemizi sürdüreceğiz. İş adamlarımızdan ve belediyelerden destek bekliyoruz” İfadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER