BAÜ Tıp Fakültesi Sağlıkta Marka Oluyor

BAÜ Tıp Fakültesi Sağlıkta Marka Oluyor

BAÜ Tıp Fakültesi Sağlıkta Marka Oluyor
banner475
banner471
Balıkesir Üniversitesi (BAÜ) Tıp Fakültesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde 2 ay önce göreve başlayan Başhekim Tunay Karlıdere, kısa süre içinde fakülte hastanesine yeni branşlar ve yeni ruhsatlar kazandırdı. Kornea naklinden, böbrek nakline kadar bir çok hizmetin verildiği hastanede Akupunktur uzmanları da hasta kabulüne başladı.
BAÜ Tıp Fakültesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Tunay Karlıdere, kornea naklinin ardından böbrek nakli içinde hastanenin ruhsat aldığını açıkladı. Başhekim Karlıdere, Balıkesir Tıp Fakültesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nin yakın zamanda sağlık sektöründe marka değeri olacağını kaydetti. Prof. Dr. Karlıdere “Bilindiği üzere BAÜ Tıp Fakültesi’nde ’Kornea Nakli’ yapılmaktadır. Bakanlık birkaç gün önce böbrek nakli konusunda ruhsatımızı da verdi. Organ nakli ekibimiz tam kadro olarak hazır durumdadır" dedi.
Öte yandan hastane bünyesinde tamamlayıcı tedavi yöntemi olan Akupunktur Uygulama Merkezi hasta kabulüne başladı. Özellikle kas ve iskelet sistemi rahatsızlıkları, baş ağrısı, kilo kontrolü ve sigarayı bırakma konularında faydası olduğu bilinen akupunktur uygulama merkezinin başında Sorumlu Hekim Yrd. Doç. Dr. Burak Gülcen bulunuyor.
BAÜ TIP FAKÜLTESİNE BALIKESİRLİ BAŞHEKİM
Hastanede kısa süre içinde köklü değişiklikler yapan Başhekim Tunay Karlıdere, kendisinin de Balıkesir doğumlu olduğunu söyledi. Bir Balıkesirli olarak Balıkesir’in sağlığına hizmet etmekten gurur duyduğunu ifade eden Başhekim Karlıdere, hastanenin kısa süre içinde Türkiye’nin tanınmış sağlık merkezlerinden birisi olacağını kaydetti.
banner473
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner477