Başkan Yücel, Esnaf Odaları İle Biraraya Geldi

Başkan Yücel, Esnaf Odaları İle Biraraya Geldi

Başkan Yücel, Esnaf Odaları İle Biraraya Geldi
banner282
Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adbullah Sevimçok, Alanya’da bulunan oda başkanları ile birlikte Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret etti.
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, AESOB Başkanı Adbullah Sevimçok ve oda başkanları ile birlikte terör ve son günlerde Alanya’da yaşanan protesto olaylarını değerlendirdi. Esnaf Odaları ile yapılan toplantıya Başkan Yardımcıları Adem Er ve Tunahan Kasapoğlu da katıldı. Protestoların şiddet ve yakma olaylarına dönüşmesiyle, kentin huzur ve güvenliğini bozacak düzeye geldiğini ve esnafları tedirgin ettiğini belirten AESOB Başkanı Adbullah Sevimçok ve oda başkanları, protesto gösterilerinin son bulmasını isteyerek, esnaf ve vatandaşların sağduyulu davranması gerektiğini söyledi.
BAŞKAN YÜCEL VE ODA BAŞKANLARINDAN SAĞDUYU ÇAĞRISI
Başkan Yücel de, Alanya’nın huzurlu ve güvenli bir kent olduğunu kaydederek, yaşanan olayların bir daha yaşanmamasını istedi. Yücel, “Teröre karşı tepkimizi her halükarda demokratik usuller içinde dile getirmek hepimizin hakkıdır. Ancak can ve mal güvenliğini tehdit eden şiddet gösterilerine dönüşen olayları tasvip etmiyoruz. Kim yaparsa yapsın doğru bulmuyoruz. Tüm halkımızdan ve esnaflarımızdan aklıselim davranmalarını, sabırlı ve sağduyulu olmalarını istiyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER