Başkan Tutal, Çalışmaları Yerinde İnceledi

Başkan Tutal, Çalışmaları Yerinde İnceledi

Başkan Tutal, Çalışmaları Yerinde İnceledi
banner475
banner471
Konya’nın Seydişehir İlçe Belediye başkanı Mehmet Tutal, belediye ekiplerince mahallelerde yürütülen çalışmaları yerinde inceliyor.
Başkan Mehmet Tutal, birim müdürleri ile birlikte her hafta mahallelerdeki çalışmaları yerinde inceleyerek hizmet kalitesini değerlendiriyor. İhtiyaç görülen bölgelerde çalışmalara ağırlık verildiğini belirten Başkan Tutal, 55 mahallenin her her noktasında vatandaşın memnuniyetinin sağlanması için çalışıldığını belirtti.
Ketenli Mahallesinde incelemelerde bulunan Başkan Mehmet Tutal, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Çalık, AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Başkan Tutal, mahalledeki eksiklikler ve yapılabilecekler noktasında yerinde tespitlerde bulunarak gerekli çalışmalar için talimatlar verdi.
Mahalle ziyaretlerine hız kesmeden devam eden Başkan Tutal, bütün mahallere eşit hizmet götürmek amacı ile gece gündüz demeden çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini kaydetti. Mevcut olan sorunları mahallere giderek yerinde gözlemlediklerini ifade eden Başkan Tutal, “Mahallerimize birim müdürlerimizle birlikte giderek mevcut olan sorunlarını, mahalle muhtarımız, mahalle heyetimiz ve sakinlerinden dinliyor, sorunları yerinde gözlemliyoruz. Ayrıca vatandaşlarımızla görüşerek onlarla birlikte oluyoruz. Yaptığımız ziyaretlerde vatandaşlarımız memnun kalıyor. Eksiklikleri yerinde çözüme ulaştırıyoruz” diye konuştu.
Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ın Ketenli Mahallesine yaptığı ziyaretlerden memnun kaldıklarını ifade eden mahalle sakinleri Başkan Tutal’a teşekkür etti. Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ın sorunları yerinde tespit etme ve süratli çözüme oluşturma amacıyla düzenlediği mahalle ziyaretlerinin devam edeceği bildirildi.
banner473
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner477