Başkan Toltar’ın Talimatıyla Moloz Ve İnşaat Atıkları Temizleniyor

Başkan Toltar’ın Talimatıyla Moloz Ve İnşaat Atıkları Temizleniyor

Başkan Toltar’ın Talimatıyla Moloz Ve İnşaat Atıkları Temizleniyor
banner425
Dilovası Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğüne bağlı ekipler Belediye Başkanı Ali Toltar’ın talimatıyla ilçe genelinde ev ve işyeri tadilatları nedeniyle sokak başlarına, boş arsalara ve diğer kuytu köşelere bırakılan moloz ve inşaat kırıntılarından temizleniyor.
Dilovası Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçe genelinde yaptıkları denetim ve kontrollerde kaçak olarak bırakılan moloz, tadilat kırıntıları ve buna bağlı atıkları Belediye Başkanı Ali Toltar’ın talimatıyla oluşturdukları özel bir ekiple temizleniyor.
Belediye Başkanı Ali Toltar, “Temiz ve yaşanabilir bir çevre sloganıyla ilçemiz genelinde yaptığımız çalışmalarla kentimizin cadde ve sokakları hem daha güvenli ve hem de daha temiz. Sokak başlarına, kuytu yerlere ve boş arsalara bırakılan inşaat atıkları ve tresubatların toplanması için özel bir ekip oluşturduk. İş makinası, kamyon ve personelden oluşan özel ekip mahallelerdeki moloz, inşaat atıkları ve tresubatları bulundukları bölgelerden toplayarak görsel kirliliğin önüne geçmiş oluyor. Ev ve işyerlerinde tadilat yapan vatandaşlar, inşaat atıklarını belediyemizin 754 88 88 numaralı telefonunu arayarak cuzi bir ücret karşılığında aldırabilirler. Kaçak olarak boş alanlara inşaat atığı atanlar ağır para cezalarıyla cezalandırılmaktadır" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner423