Başkan Tekin’den Şehitler İçin Taziye Mesajı

Başkan Tekin’den Şehitler İçin Taziye Mesajı

Başkan Tekin’den Şehitler İçin Taziye Mesajı
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin , Dağlıca’da terör örgütü tarafından şehit edilen 16 asker, Iğdır’da şehit edilen polisler ile aralarında bulunan Zonguldak Kozlulu Polis Memuru Yusuf Yelkenci için taziye mesajı yayınladı.
Nuri Tekin , mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Önceki gün Hakkari Dağlıca’da 16 askerimiz, dün de, aralarında Zonguldak Kozlulu hemşehrimiz Polis Memuru Yusuf Yelkenci’nin de bulunduğu 14 polis memurumuz, terör örgütünün hain saldırıları neticesinde şehit olmuş, çok sayıda asker ve polisimiz yaralanmış, yüreğimize bir kez daha büyük bir ateş düşmüştür.
Acımız, tarif edilemeyecek kadar derindir. Milletimiz, sağduyuyla, birlik ve beraberlik içerisinde bu zorlukları aşacak, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü koruma kararlılığını bir kez daha ortaya koyacaktır.
Milletçe acımız büyük ve derindir. Zonguldaklı şehidimiz Polis Memuru Yusuf Yelkenci ile birlikte tüm şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet , ailelerine ve milletimize başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Ayrıca, terörist saldırılarda yaralanan asker ve polislerimize de acil şifalar temenni ediyorum."
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER