Başiskele Belediye Başkanı Ayaz Vezirçiftliğinde Çalışmaları İnceledi

Başiskele Belediye Başkanı Ayaz Vezirçiftliğinde Çalışmaları İnceledi

Başiskele Belediye Başkanı Ayaz Vezirçiftliğinde Çalışmaları İnceledi
banner475
banner471
Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz Meclis üyeleri Ali Arslan ve İbrahim İbrahimoğlu ile birlikte Vezirçiftliği mahallesindeki çalışmaları yerinde inceledi.
Fen İşleri Müdürlüğü’nün çalışma programı kapsamında Vezirçiftliği mahallesi Park sokakta devam eden dekoratif desenli duvar ve yaya kaldırımı çalışmalarının kısa sürede tamamlanacağını belirten Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz hizmetlerin aralıksız olarak devam ettiğini, halkın tüm isteklerine cevap verebilecek şekilde çalışmaların gerçekleştiğini kaydetti. Çalışmaları inceleyen Başkan Ayaz personellere hal hatır sorarak sohbet etti. Mahalle sakinleri çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Ayaz’a teşekkür ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Vezirçiftliği mahallesinde bulunan dört sokakta dekoratif perde duvar, yaya kaldırımı ve aydınlatma çalışması yapacak olan Başiskele Belediyesi Park sokakta ömrünü tamamlamış olan yaya kaldırımlarının sökümlerinin ardından perde duvar çalışmalarında sona yaklaşıldı. Akşemsettin sokak, Güldeste sokak ve Serçe sokakta çalışmalara başlayan ekipler aydınlatmaları ve yeni kaldırımlarıyla bu sokakları kısa sürede yeni görünümüne kavuşacak.
banner473
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER