’Aşk Nerede’ 25 Eylül’de Sinemalarda

’Aşk Nerede’ 25 Eylül’de Sinemalarda

’Aşk Nerede’ 25 Eylül’de Sinemalarda
banner282
Antalya’da, çekimleri tamamlanan ’Aşk Nerede?’ 25 Eylül’de vizyona giriyor.
Semra Dündar Öğün’ün senaryosunu yazıp yönettiği, yapımcılığını Kemal Öğün’ün yaptığı romantik komedi filmi ’Aşk Nerede?’ filminin çekimleri tamamlandı. Sinema, dizi ve tiyatro sahnelerinden tanınan eski yeni kuşak sanatçıların yer aldığı film ’Aşk Nerede?’ 25 Eylül’de sinema severlerle buluşuyor.
Film; evlenme çağına çoktan gelmiş, ancak hala kendisine uygun bir koca bulamamış olan, ’aşkı’ ve ’doğru erkeği’, günümüzdeki pek çok genç kadın gibi, kafasındaki ’zengin, kariyerli, yakışıklı’ gibi uzayıp giden bir listeyle, karşısına çıkan ’yanlış erkek’lerde arayan ’kariyerli bir genç kadın’ ile, ’yakışıklı bir taksi şoförü’ arasındaki sürpriz ve imkansız aşkı anlatıyor.
USTA OYUNCULAR VE GENÇ YETENEKLER BİR ARADA
Fragmanı, yayınlandığı günden bu yana sosyal paylaşım sitelerinde oldukça ilgi gören ve sıkça paylaşılan filmde, başroldeki BKM Mutfak oyuncusu Ayça Erturan’a, Best Model’in tescilli başarılı oyuncusu Faik Ergin eşlik ediyor. Filmin diğer oyuncu kadrosu ise Eylül Öztürk, Oya Aydoğan, Kadir Çöpdemir, Doğancan Özadlı, Mustafa şen, Leyla Üner Ermaya, Selahattin Taşdöğen, Kemal Öğün ve Gönül Dostu Şener gibi hem genç hem de tecrübeli isimlerden oluşuyor.
Yeşilçam’dan bu yana tamamı Antalya’nın merkezinde çekilen ilk film olma özelliği taşıyan ’Aşk Nerede’, ağırlıklı olarak Kaleiçi’nde, Falezlerde, Lara, Düden Şelalesi gibi romantik mekanlarda ve şehrin kalbinde çekilerek, Antalya’nın doğal güzelliklerini seyirciyle ’bayramda’ buluşturmaya hazırlanıyor.
Filmin yönetmeni Semra Dündar, “Antalya’ya ilk geldiğimizde yaklaşık 30 yıldır şehir merkezinde film çekilmediği, en son Ferdi Tayfur’un Antalya şehir içinde bir film çektiği söylenince çok şaşırdık. Gerçekten de Antalya’da çekildiği söylenen bazı filmler olsa da, çoğu otel filmi olmaktan öte gitmeyen filmler ve Antalya’yı anlatmıyor. Hal bu ki bir film hangi şehirde çekiliyorsa o şehrin özelliklerini taşımalı, doğal yaşamını ve şehri yansıtmalı. Biz elimizden geldiğince Antalya’yı, Antalyalıları, buradaki yaşamı ve şehrin kendine özgü dinamiklerini, doğal güzelliklerini ortaya çıkarıp tüm Türkiye’ye göstermek istedik. Hatta filmde, Antalya’ya özel müzikler yaptık. Çünkü sözümüz var. Filmin müziğini, soundtrackini Antalya’ya armağan edeceğiz. Artık Antalya’nın da hem bir filmi, hem de filmle özdeşleşen bir müziği olacak. Antalya çok değerli bir şehir. Biz de elimizden geldiğince bu filmle şehrin hakkını vermeye çalıştık” dedi.
ANTALYASPOR UNUTULMADI
Antalyaspor’u da unutmadıklarını belirten Dündar, “Antalya’da film çekip de kentin simgesi Antalyaspor’u unutamazdık. Çekimlerin ilk günü Antalyaspor kaşkolunu filmin başrolündeki taksinin arka camına yapıştırdık. Rol gereği Antalya Kaleiçili olan başrol erkek oyuncumuzu, Antalyaspor’un fanatik taraftarı yaptık. Hatta telefonu bile Antalyaspor marşı ile çalıyor. Yani filmin başından sonuna dek Antalyaspor da bu filmde. Aşk Nerede? tüm Antalya’ya ve Antalyasporlulara armağanımızdır” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER