Akyazı Belediyesi Fen İşleri Ekipleri Sonbahar Hazırlıklarına Başladı

Akyazı Belediyesi Fen İşleri Ekipleri Sonbahar Hazırlıklarına Başladı

Akyazı Belediyesi Fen İşleri Ekipleri Sonbahar Hazırlıklarına Başladı
banner475
banner471
Yaklaşan Sonbahar mevsimi öncesinde hazırlıklarını büyük ölçüde hızlandıran Akyazı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Alt yapı ve üst yapı çalışmalarına ilçe genelinde devam ediyor.
Kuzuluk Orta Mahalle Güneştepe mevkisinde çalışmalarını sürdüren Akyazı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri olası yağmur, su taşmaları, ve benzeri unsurlara karşı tedbir almak ve alt yapıyı güçlendirme çalışmaları ve özellikle kış aylarında bozuk yollarda evlerine gitmekte zorlanan Güneştepe mahallesi sakinlerinin belediye’ye gelen taleplerine cevap vermek adına yağmur suyu kanalı açma, büz döşeme, yol açma, dolgu malzemesi serimi gibi çalışmalarına hızla devam ediyor.
Kazancı mahallesinde de Kuzuluk Orta mahalle Güneştepe mevkisinde yapılan çalışmaların benzerlerini yapan Akyazı Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri ayrıca Mudurnu çayından alınan dolgu malzemesini Kazancı mahallesindeki sel ve taşma riski bulunan tarla ve mera yolları gibi yerler için dolgu malzemesi olarak döküyor. Zaman içerisinde su ile birlikte gelerek Mudurnu Çayında biriken malzeme de Akyazı Belediyesi ekipleri tarafından dolgu malzemesi olarak değerlendirilmiş oluyor. Karaçalılık - Kuzuluk arasında bir süre önce Kanalizasyon çalışmalarını tamamlayan SASKİ’nin, kanalizasyon yapımı sonrasında asfalt yolda bıraktığı bozuklukları onarmak için asfalt yapımına başlayan Sakarya Büyükşehir Belediyesi ekipleri’ne yapmış olduğu asfalt çalışmalarının bir an önce tamamlanması ve ilçe yollarının güzelleşmesi adına Akyazı belediyesi Fen işleri ekipleri de yardımda bulunuyor.
banner473
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner477