Ahmet Reyiz Yılmaz: “MHP Türk İslam Davasını Terk Etmiştir”

Ahmet Reyiz Yılmaz: “MHP Türk İslam Davasını Terk Etmiştir”

Ahmet Reyiz Yılmaz: “MHP Türk İslam Davasını Terk Etmiştir”
banner471
Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, MHP’nin Türk İslam davasını terk ettiğini savunarak, “Ya Bahçeli taraftarısın ya da hainsin anlayışı artık bu ülkeye, millete ve Türk İslam davasına ihanete dönüşmektedir” dedi.
Ahmet Reyiz Yılmaz, MHP’nin tam bir tekke mantığı ile yönetildiğini ileri sürerek, “Ülke çıkarlarını bir yana bırakarak amacı memlekete hizmet olmayan bir siyasi partiden çok bir derneğe hatta bir vakıfa dönüşmüştür. Partinin ilgili kurulları ve tabana yapılan dayatma, milletin menfaatleri ve MHP iktidarı yerine Bahçeli menfaatleri ve Bahçeli’nin mutlak genel başkanlığı üzerine inşa edilmiştir. Şehitlerin yüzü suyu hürmetine partinin aldığı yardımlar, en yakın adamları tarafından üniversite öğrencisi kızlara arabalar alınarak evler açılarak daha da ötesi içki masalarında fuhuş yapılarak yenilmiştir. Sonra da çıkıp utanmadan bu millete Türk İslam davası diyerek milliyetçi oyları sömürmeye devam edilmiştir” açıklamasında bulundu.
banner521
“PARA İLE VEKİLLİK DAĞITILDI”
İddialarını sürdüren Yılmaz, “Sayın Bahçeli’ye hatırlatırım. Bahçeli bizzat kendisi de çok yakinen bilmektedir ki etrafındaki pislik halkası vekil adaylıklarını haraca bağlamıştır. Kendisi bunun en yakın şahididir. Benimle 2004 ve 2009 yılları arasında yakinen çalıştığı dönemleri unutmasın. Bu ihanet şebekesine maddi katkı vermeyenler hain ilan edildi, her türlü alçakça iftiraya uğradı ve Bahçeli de bunları bilerek sırf kendi saltanatı uğruna bu pisliklere fazlasıyla göz yumdu. Zorda kalınca da her seferin de sözde dava diyerek ülkücü tabanı sömürmeyi sürdürmüşlerdir. Bu aldatan ve iğrenç yapının çöküşü kaçınılmazdı” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER