Afyonkarahisar’da Kültür Ve Turizm Çalıştayı Yıllık Değerlendirme Toplantısı

Afyonkarahisar’da Kültür Ve Turizm Çalıştayı Yıllık Değerlendirme Toplantısı

Afyonkarahisar’da Kültür Ve Turizm Çalıştayı Yıllık Değerlendirme Toplantısı
Afyonkarahisar Kültür ve Turizm Çalıştayı Yıllık Değerlendirme Toplantısı, Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner’in başkanlığında gerçekleştirildi.
Termal bir otelde gerçekleştirilen çalıştayda Vizyon Rehberi sunumunun ardından Kültür ve Turizm Çalıştayı Paydaş sunumlarına geçildi. Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğü, Kütahya Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Afyonkarahisar Valiliği’ne bağlı kurumlardan İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Çalışma İş Kurumu Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Özel İdaresi ve İl Sağlık Müdürlüğü çalışma, proje ve faaliyetlerle ilgili sunum yaptı. Daha sonra bir konuşma yapan Vali Hakan Yusuf Güner, Valilik Proje ve Koordinasyon ofisince bu çalışmaların il genelinde işlevlik kazanmasının alt yapısının oluşturulduğunu söyledi. Güner, konuşmasında şu ifadeler yer verdi:
“Bizim Afyonkarahisar Valisi olarak kapımız sonuna kadar herkese açıktır. Ben delikanlıyım, ben babayiğidim, benim söyleyecek sözüm var diyen adam delikanlıca yüreğine ve diline güveniyorsa her zaman için gelip bizimle her türlü talebini her türlü şikâyetini paylaşabilir. Bizler geçmişte bizi tanıyanların tanıdığı gibi bundan sonrada millet sevdasıyla, devlet terbiyesiyle, bayrak ve ezan ruhuyla aziz milletimize ve bu şehre zenginiyle, fakiriyle, garibanıyla, fukarasıyla dürüstçe, mertçe, delikanlıca hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu anlamda bana hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Sayın Cumhurbaşkanımıza, Sayın Başbakanımıza, Sayın Bakanımıza ve Afyonkarahisar’ ın tüm milletvekillerine ve tüm sivil toplum kuruluşlarına bir kez daha saygılarımı, hürmetlerimi sunuyor, hep birlikte her şey Afyonkarahisar için diyor teşekkür ediyorum.”
Vali Güner’in konuşmasının ardından “Afyonkarahisar Kültür ve Turizm Çalıştayı Yıllık Değerlendirme Toplantısı” sona erdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER