Yaz Kış Demeden Çalışmalara Devam

Belediye Başkanı Nurullah Cahan kış mevsimi olmasına rağmen belediye ekiplerinin çalışmalarını yaptığına dikkat çekerken, “İlimizin daha iyi yerlere gelebilmesi için mevsim koşullarına aldırmaksızın çalışmalarımız sürecek” dedi.

Yaz Kış Demeden Çalışmalara Devam
banner282
 Uşak Belediyesi daha güzel ve yaşanabilir bir kent ortaya çıkarmak için mevsim koşullarına ve saat kavramlarına aldırmaksızın çalışmalarını sürdürüyor. Yoğun geçen yaz mevsiminin ardından öncelikle araç envanterini genişleten Uşak Belediyesi kentin sorunlarına da duyarsız kalmıyor. En son teknoloji araçlarla en zor işleri bile kısa sürede sonlandıran Belediye son olarak Değirmendere Caddesi’nde çalışmalarına başladı. Caddenin bozulan asfaltının modern ve kaliteli hale getirmek için çaba veren Belediye kısa sürede çalışmaları bitirecek.

“İlimizin sorunlarını yakından takip ediyoruz” ifadesini kullanan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, bu düşüncelerle personelin ve birimlerin fedakarca çalıştığına işaret etti. Cahan, “Sorunların olmadığı ve yaşanabilir bir kent hedefiyle çıktığımız yolda hedeflerimize ulaşmak adına projelerimiz sürüyor. Büyük projelerimizle kentimizin imajını değiştirmek için verdiğimiz çabanın yanında mahallelerimizin sorunlarını da yakınen takip ediyoruz. Vatandaşlarımızın istek ve taleplerini gözeten yapıda çalışmalara yön veriyoruz. Mevsim koşulları her ne kadar olumsuz olsa da sorunları bitirme eğiliminde saat gözetmeksizin çalışıyoruz. Son olarak Değirmendere Caddesi’nin yollarıyla ilgili çalışmalarımız başladı. Caddemizin bozulan yollarını kısa sürede beklenilen düzeye getireceğiz” dedi. 

Uşak Belediyesi’nin projelerin ve çalışmaların daha kısa sürede bitmesi için aldığı yeni araçların çalışmalara başladığının altını çizen Cahan, “Araçlarımızı bünyemize katmak suretiyle uzun sürecek işleri kısa zaman diliminde bitirerek kentimizin sorunlarına çözüm bulmak için yola çıkmıştık. Bu kapsamda araçlarımız da çalışmalara dahil oldu. İlimizde hizmet kalitesi her anlamda daha da artarak ilerleyecek” diye konuştu.

Kazım ŞEN

YORUM EKLE
YORUMLAR
SELAHATTİN
SELAHATTİN - 4 yıl Önce

kesin öyledir defalarca dilekçe vermeme rağmen atatürk mah şehit necati sargin sokakta ne alt yapi çözüldü nede yola kasis yapildi

Ali Can
Ali Can - 4 yıl Önce

en az bir haftadır havalar cok güzel gidiyordu.bu yolun tamirine ,havalar bozulduğu gün,yağmurun yağdığı gün (3-5 gün önce havanın bozacağı yazılıyordu) başlanmasının hikmeti ne ola ki !!!?

Enver
Enver - 4 yıl Önce

güldürmeyin beni ben bızzat kendılerıne soyledım gerek fen işleri muduru gerekse beledıye başkanı hala içraat yok atatürk mah şehit necati sargin sokak ??

mahmut hoca
mahmut hoca - 4 yıl Önce

sayın başkanım mehmet tahtakılınç caddesinin ulubey yolu kavşağını ve çivril yolunu kesen çevre yollarının kavşaklarını açsın. çevreden bir hayli tepki var.

banner534
SIRADAKİ HABER