USİAD YILDIRIM`A EMANET

USİAD YILDIRIM`A EMANET

USİAD YILDIRIM`A EMANET
banner471

Uşak Sanayici ve İşadamları Derneği (USİAD) üyeleri, cumartesi günü yaptıkları genel kurul ile yeni yönetimlerini belirledi. Tek liste ile gidilen seçimlerde üyelerinin tamamının oyunu alan Hasan Yıldırım USİAD’ın yeni başkanı oldu.

 

Uşak Sanayici ve İşadamları Derneği (USİAD) olağan genel kurul toplantısını yaptı. Uşak Üniversitesi sosyal tesislerinde yapılan genel kurul, saygı duruşu ve istiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Uşak Organize Sanayi Odası Başkanı Ali Yıldırım, Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Kuvvet’in yanı sıra dernek üyelerinin de hazır bulunduğu genel kurulda, divan başkanlığını Uşak Organize Sanayi Odası Başkanı Ali Yıldırım yaptı. Faaliyet raporu, denetleme kurulu raporlarının okunması ve ibrasının ardından gelir gider cetveli okunarak genel kurulun onayına sunuldu. Yönetim kurulu, denetleme kurulu ve bir üst kuruluş olan ESİDEF delegelerinin  de seçiminin yapıldığı genel kurulda Uşak Sanayici ve İşadamları Derneği (USİAD) başkanlığına oy birliği ile Hasan Yıldırım seçildi.

 

HİZMET BİNASI GÜNDEME GELDİ

Seçimlerinin tamamlanmasının ardından dilek ve temennilere geçildi. Burada ilk olarak söz alan USİAD Eski Başkanı Hüseyin Bilgin de konuşmasında, yeni binaya vurgu yaparak seçilen yönetime başarılar diledi. Bilgin, “Görev süremiz içinde arkadaşlarla uyumlu bir çalışma sergiledik. Çok sayıda faaliyet gerçekleştirdik. Bizlere gösterdiğiniz güven nedeniyle arkadaşlarım adına sizlere teşekkür ediyorum. Yeni seçilen arkadaşların derneğimize yakışır bir hizmet binası kazandırması için yapacakları her türlü çalışmaya destek vermeye hazırız” dedi. Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Kuvvet konuşmasında sivil toplum kuruluşlarının son dönemlerde gelişme kaydettiğine değindi. Uşak Organize Sanayi Odası Başkanı Ali Yıldırım da yeni seçilen yönetime başarılar dileyerek destek sözü verdi.

 

İŞTE YENİ YÖNETİM

Hasan Yıldırım başkanlığında oluşturulan yönetimde Mehmet Sesli,Hüseyin Tanış,Galip Kuvvet,Özgür Tepe,Ferhat Erdoğan,Barış Altınordu,Haluk Güre,Haluk Güre,İlker Özkan,Gökhan Kılınçer,Halit Eryılmaz,Ünal Özkaçar,Sezgin Önal,Ali Demirhindi,Hasan Atlıay,Kamil Çelik,Hayrettin Erdinç,Ramazan Özkan,İskender Doğan,Orhan Yıldırım yer aldı. Genel kurulun tamamlanmasının ardından teşekkür konuşması yapan USİAD’ın yeni başkanı Hasan Yıldırım, aldıkları hizmet bayrağını daha da üstlere taşımak için çalışacaklarını söyledi. USİAD’a yakışır bir hizmet binası için de düğmeye basacaklarını anlatan Yıldırım, üyelerden destek beklediklerini söyledi. 

 

 

 

 

 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER