Ekonomi:
banner282
UŞAK TİCARET VE SANAYİ ODASI'NDAN TAŞINMAZ MAL SATIŞI İLANI
  UŞAK TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDAN
TAŞINMKAZ MAL SATIŞ İLANI

Sıra No:1 Bulunduğu Yer: Uşak Merkez Mevkii: Kurtuluş Mahallesi. Cinsi: Bina. Pafta: 30 L.III b Ada: 144  Parsel:15 Yüzölçümü M2: 457,51 Arsa üzerinde 442 m2 taban alanlı Bodrum + 5 Katlı (Toplam 3353 m2 yapı) 41 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Hisse: Tam Tahmini Bedel: 21.000.000,- Geçici Teminat: 1.000.000,-  İhale Tarihi: 26/08/2016 Saat:15:00


Yukarıda tapu ve ihale bilgileri belirtilen Uşak Ticaret ve Sanayi Odası mülkiyetindeki taşınmazın karşısında yazılı gün ve saatte AÇIK TEKLİF USULÜ ile Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı Sarayaltı Mahallesi Kılcan Caddesi No.1 / UŞAK adresinde bulunan toplantı odasında toplanacak komisyon huzurunda satılacaktır.          

 

İhaleye iştirak etmek isteyenlerin;

 1)Geçici teminat makbuzu veya mektubu(Banka teyit yazısı ile birlikte),

 2)Nüfus hüviyeti sureti,

 3)İkametgah belgesi, (tüzel kişilerde ise siciline kayıtlı olduğu oda veya mesleki teşekkülden ihale yılı içinde alınmış sicil belgesi),

 4)Teklifte bulunacak kişinin noterden tasdikli yetki belgesi ve imza sirküleri,

 5) Dosya alındı makbuzu

 6)Ortak katılım halinde ortak girişim beyannamesi ile birlikte teklif mektuplarını içeren teklif zarflarını, Sarayaltı Mahallesi Kılcan Caddesi No.1 / UŞAK adresinde yer alan Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı binasının 2. Katında evrak kayıt bölümüne ihale saatine kadar teslim edilecektir. İhale saatinden sonra yapılan başvurular kabul edilmez.

 

İhaleye katılacak isteklilerin noterden onaylı vekaletname ile tüzel kişilerden ise 2016 yılı içerisinde alınan sicil kaydı, teklifte bulunacak kişilerden noterden tasdikli yetki belgesi ve imza sirküleri veya imza beyanı ile birlikte ihale saatinde komisyon huzurunda hazır bulunmaları gerekmektedir.

 

Şartname ve ihale dosyası mesai saatleri içerisinde Sarayaltı Mahallesi Kılcan Caddesi No.1 / UŞAK adresinde yer alan Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı binasının 2. Katında evrak kayıt servisinde ücretsiz görebilir. İhaleye katılabilmek için şartname ve ihale dosyası 100 TL karşılığı alınacaktır. Posta ile yapılacak müracaatlarda meydana gelebilecek gecikmeler kabul edilmez.

 

Komisyon ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

 

KEYFİYET İLAN OLUNUR.

banner318
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

UTSO SATIN ALMA GÜNLERİ ETKİNLİĞİ (DESTEĞİ)...
Uşak Ticaret ve Sanayi Odası 27 Nisan Perşembe günü ‘’Otel Satınalma Günleri’’ etkinliği altında,...

Haberi Oku