CEBIT BİLİŞİM FUARI’NA UTSO ÇIKARTMASI

CEBIT BİLİŞİM FUARI’NA UTSO ÇIKARTMASI

CEBIT BİLİŞİM FUARI’NA UTSO ÇIKARTMASI
banner471

 

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerini İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen, Avrasya’nın bir numaralı Bilişim, Teknoloji ve İletişim Platformu CeBIT Bilişim Eurasia 2011’e götürdü.

banner521
50 Uşak Ticaret ve Sanayi Odası üyesinin katıldığı, CeBIT Bilişim Fuarı’nı toplam 121 bin 349 kişi ziyaret etti. CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Sinerji Zirvesi’nden yapılan açıklamaya göre, 6-9 Ekim 2011 tarihleri arasında, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen, Avrasya’nın bir numaralı Bilişim, Teknoloji ve İletişim Platformu CeBIT Bilişim Eurasia’ya 17 ayrı ülkeden bin 78 firma katıldı.                               

Fuarla ilgili açıklamalarda bulunan Uşak Ticaret ve Sanayi Odası 13. Meslek Komite Başkanı Halil İbrahim Erkut “Uşak Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerinin teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeleri ve bu gelişmelerin iş alanlarına da yansıtmaları için geziyi tertip ettiklerini söyledi. Oda üyelerinin çok büyük ilgi gösterdiğini anlatan Erkut “Avrasya’nın bir numaralı bilişim, teknoloji ve iletişim platformu CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Sinerji Zirvesi bilişim dünyasını buluşturdu. 4 gün boyunca iş dünyası ve bilişim sektörü profesyonellerine, sektöründeki en etkin platformu yarattı. Bilişim sektörünün kalbinin attığı CeBIT Bilişim Eurasia'ya, 1078 firma katılarak ürün ve hizmetlerini sergiledi. CeBIT Bilişim Eurasia ve eş zamanlı düzenlenen CeBIT Sinerji Zirvesi, 6 Ekim 2011 Perşembe günü üst düzey protokol ve 6 bakandan oluşan heyet ile gerçekleştirildi.” dedi. Fuarı değerlendiren ve daha önce hiç olmadığı kadar bakan ve üst düzey protokol eşliğinde fuarın açılışının gerçekleştiğini anlatan Erkut “CeBIT Bilişim Eurasia 2011 hem firma hem ziyaretçiler açısından başarılı geçti. Bilgi ve iletişim teknolojilerinin gelişmesiyle mesafeler ortadan kalktı. Ortaya çıkan durum ticari, ekonomik, sosyal ilişkileri derinden etkiledi. Zirve, çeşitli sektörlere yönelik, kapsamlı programı ile seminerler, paneller ve konferanslarla 9 Ekim Pazar gününe kadar devam etti. 4 gün boyunca 2 bin 220 kişinin, birden fazla oturuma katılarak, 4000'in üzerinde katılım gösterdiği zirve, farklı konu başlıklarıyla ve önemli konuşmacılarıyla iş dünyası ve bilişim sektörü profesyonellerine etkin bir platform yarattı” dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER