LYS UŞAK DERECELERİ KÖRFEZ DERSHANELERİ’NDEN ÇIKTI

LYS UŞAK DERECELERİ KÖRFEZ DERSHANELERİ’NDEN ÇIKTI

LYS UŞAK DERECELERİ KÖRFEZ DERSHANELERİ’NDEN ÇIKTI

21 Temmuz ‘da açıklanan LYS sonuçlarına göre Uşak ‘ta değişik puan türlerinden derece alan öğrenciler belli oldu. Alınan  sonuçlar hakkında bilgi veren  Uşak Körfez Dershaneleri Genel Müdürü  Zekeriya Baltaş : “2011 LYS sonuçlarına göre Türkiye genelinde ilk 100’ de 9 derece  , ilk  1000’ de 147 derece elde ederek Uşak çapında dershanemizden beklenen başarıyı gerçekleştirdik.Daha çok Ege Bölgesi’nde faaliyetlerini yoğunlaştıran Körfez Dershaneleri olarak alanlarında uzman öğretim kadromuz , kaliteli dokümanlarımız ve rehberlik servisimizle biz üzerimize düşeni yaptığımıza inanıyoruz..Başarının diğer ayağı olan veli öğrenci diyaloğu da istenen seviyede olunca başarı ve dereceler kaçınılmaz oluyor. Bu vesileyle dereceye giren öğrencilerimizi ve ailelerini kutluyor, başarıda fedakarca çalışan öğretmenlerime teşekkür ediyorum.“ dedi.

 

         Dil alanında Uşak il birincisi Deniz Koyuncu’nun  Türkiye 63.sü, Hayrullah Yıldız’ın  il ikincisi sayısal Türkiye 17. si ,  İsmihan Celep’in il ikincisi sayısal Türkiye 187.si , Furkan Korkmaz’ın il üçüncüsü Türkiye 346.sı , Feyyaz  Selvi nin eşit ağırlık il birincisi Türkiye 654.sü,  Yavuz Selim Yılmaz’ın sözelde Türkiye 180.si olduğunu belirten Baltaş: “Hiçbir başarı tesadüf değildir.Öğrencilerimiz başarıyı hak ettiler ve kazandılar.Başarıda payı olan okul idareci ve öğretmenlerine  de teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

     

           Ayrıca dershanemiz öğrencisi olsun veya olmasın sınava giren bütün öğrencilerin tercihlerini dershanemizde ücretsiz yaptırabileceklerini de sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER