KAPORTACI AVNİ VE 5 KİŞİ FETÖ'DEN TUTUKLANDI

Uşak'ta FETÖ'den 6 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

KAPORTACI AVNİ VE 5 KİŞİ FETÖ'DEN TUTUKLANDI
banner397
banner393
  Uşak’ta geçtiğimiz hafta FETÖ/PDY Operasyonları kapsamında gözaltına alınan 10 kişiden  6 sı tutuklanarak cezaevine gönderildi.
6 muhasebeci iki işadamı, bir memur  ve bir esnaf toplam 10 kişi sorgularının ardından dün adliyeye sevk edilmiş savcılık sorgulamarının ardından 4 kişi serbest bırakılmıştı. 

Uşak Emniyet Müdürlüğü Kom Şube ekipleri tarafından bir hafta önce yapılan operasyonda Kaportacı Avni Olarak bilinen İşadamı ve gayrimenkul zengini Avni Akgün ile birlikte bir turizm şirketi sahibi Kazım B. 6 muhasebeci ve müftülükte çalışan bir memur gözaltına alınmışlardı.

Nöbetci Sulh Ceza mahkemesi İşadamları Avni Akgün ile birlikte, Kazım B. Muhasebeciler Bayram Y. Ekrem B. ve Şban K. ve müftülük çalışanı Muhammed Ali Ö. terörö örgütüne üye olmak ve yardım etmek suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildiler.  

YORUM EKLE
YORUMLAR
zıkkım olsun
zıkkım olsun - 1 yıl Önce

çok lafta yalan çok mal da haram vardır! fetöcülerse daha da beter olsunlar. bunlar bir zamanlar uşak'ın en itibarlı kişileri!

aşigo
aşigo - 1 yıl Önce

kaportacı avni işadamı avni olmuş. kaportacılıktan gayrimenkul zenginliği nasıl oluyor acaba. bu da araştırılmalı gerekirse bütün mal varlığına el konulmalıdır. yok öyle yağma. bu varlığı nasıl edindi. mahkemede bunların hepsinin hesabını verecek.

SIRADAKİ HABER

banner387

banner388