CİNAYETE TEŞEBBÜS VE SONRASINDA YAŞANANLAR

Uşaksportif'in Neden Bağış toplayamadığını açıklamaya devem ediyoruz...

CİNAYETE TEŞEBBÜS VE SONRASINDA YAŞANANLAR
 Geçtiğimiz Hafta Murat bey Uşaksportif’in neden bağış toplayamaması ile ilgili olarak  başkan Arif Akçakaya ile ilgili olarak bir haber yapmıştık. Biz başkan Arif Akçakaya’dan bir açıklama beklerken Facebok hesabından küfür yedik.

Biz kimseye cinayet yardım etti katille işbirliği yaptı diye suçlamadık ancak olaydaki bilinmeyenleri aktardık. Arif Akçakaya’ya neden milletin güvenip para vermediğini anlatmaya çalıştık.

Şimdi yine Ercan G. Ve Arif Akçakaya’nın karıştığı bir olayın ayrıntılarını aktaracağız.

Ercan G. Almancı Gurbetciyi öldürdükten sonra Arif Akçakaya’nın yanında çalışmaya devam eder. Bu sırada  Arif Akçakaya’nın arkadaşı kadın yüzünden bir kişi ile birbirine girer. İddialara göre Arif Akçakaya’nın arkadaşının dükkanı kurşunlanır.  Bunun üzerine arkadaşı  Arif Akçakaya dan  yardımcı olmasını ister. Arif Akçakaya’da gayri resmi ortağı  olduğu iddia edilen emlakçı dükkanını bekleyen Ercan Gülsever’i çağırır  ve üçü birlikte konuşurlar. Tabi ki bu konuşma aracılık ve arayı düzeltmeyle ilgilidir sakın yanlış anlamayın.

Bu görüşmeden sonra Ercan Gülsever barıştırma girişimleri için harekete geçer. Akçakaya’nın arkadaşının hasmını E.C arabayla alır ve akşam kadar birlikte gezerler. Gece de Ercan Gülsever   eve bırakırken tam tokalaşacağı sırada bıçağı kalbine saplar. Tesadüf tam bu ırada polis ekip otosu geçer ve Ercan Gülsever kaçarken ağır yaralanan vatandaş kendisini Ercan Gülsever’in bıçakladığını söyler. Polis ekip otosunun tesadüfen olay yerinin yakınında geçmesi ve zamanında yapılan müdahale ile vatandaş kurtarılır. Ercan Gülsever o gece yakalanır. Suçlamaları reddeder, Polis Ercan Gülsever’i Gurbetçi cinayetinden takip ettiği için olsa gerek Gülsever Savcılık tarafından serbest bırakılır.

Hemen devreye ağır abiler girer ve kalbinden bıçaklanan vatandaşla görüşülür. İddialara göre yüklü miktarlarda paralar verilir ve bu vatandaş ta ifadesini değiştirir, Beni Ercan bıçaklamadı karanlıktı göremedim der. Ama bütün ayrıntıları zaten daha önce anlatmıştır.

Yapılan Soruşturma sonucunda Ercan Gülsever, Arif Akçakaya ve arkadaşı hakkında Uşak ağır Ceza mahkemesinde dava açılır.  Yapılan yargılama sonucu sadece Ercan Gülsever 10 yıl civarında bu olaydan ceza alır ve Arif Akçakaya ile arkadaşı beraat eder. Çünkü kalbinden bıçaklanan  vatandaş şikâyetçi olmamıştır. Bunun sebeplerini de iyi kötü siz tahmin edeceğinizden biz yorum yapmayalım.

Şimdi bir adam çalıştırıyorsunuz adam suç işlemeye meğilli kabadayılığı seviyor ve Cinayet suçundan Cezaevinde yatmış çıkmış infazı var. Olaya iki yönden bakarsak birincisi Arif Akçakaya’nın yaptığı doğrudur. O sabıkalı da olsa birine iş vermek geçimini sağlamasına yardımcı olmuştur. Ancak bir çok kişinin gelip gittiği Emlakçı dükkanında böyle tehlikeli işlere karışmış bir çalışana yada gayri resmi ortağa ne kadar güvenebilirsiniz? İkincisi Ağır yaralama olayında Ercan Gülsever niçin devreye sokulmuştur onun ne kadar tehlikeli işler yapabileceğini düşünemeyecek kapasitede midir.  Üstelik Ercan Gülsever Akçaka’nın sadece çalışanı gayri resmi ortağı değil nerdeyse günün yarını birlikte geçirdiği bir kişiydi.

Üstelik olay anında kullandığı Araç Arif Akçakaya’nın Atapark Kafe de ortağı aynı  azmanda Haber Merkezi Sitesinin Sahibi olan Erkan Cuhadar’ındı.

Şimdi sakın yanlış anlamayın Çuhadarlar iyilik yapamyı severler kim gitse misafir perverdirler. Yediriler içirirler her türlü ardıma hazırdırlar. Onun İçin Ercan Gülsever’inde erkan Çıhadar’ın aracını sık sık alması normaldir. Arif Akçakaya’da iyilik sever olduğu için başı belada olan arkadaşına yardım etmek istemiştir.

 

 

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
eski kulağı kesik
eski kulağı kesik - 2 yıl Önce

kazım bey sizi bir uşaklı olarak tebrik ediyorum dedektif gibi olayların üstüne hiç korkmadan gidiyosunuz fakat kesinlikle yanlış anlamayın bu adamlar tehlikeli,hertürlü kalleşliği yapabilecek kapasitedeler Allah muhafaza size birşey olursa kim yazacak bu gerçekleri,,,bu olayları uşak gayri meşrusu gayet iyi bilir adamlar atapark,a çöktüler resmen haracını yiyolardı haber yaptınız çökerttiniz onları bravo.daha nice suçlara karıştılar bunlar ama çoğuda cezasız kaldı Allah bildiği gibi yapsın bunları,Allah sizinde yar ve yardımcınız olsun...

uşaklı
uşaklı - 2 yıl Önce

böyle adamlarla yola çıkılırsa olacağı budur tabi bağış toplanamaz düzgün temiz bi vatandaş geçsin başa...

karadayı
karadayı - 2 yıl Önce

yine güzel yazmışsınız senaryoyu

uşaklı memati
uşaklı memati - 2 yıl Önce

kazım bey bu yazıda anlattıgın olay birebir gerçek senin arif akcakayanın dostu denilen kişiler ünal erbay olayda kullanılan araç erkan cuhadara aittir erkan cuhadara ve ercan gülsevere bu olay için yüklü bir para verildi bu ifade degiştirmesi karşılıgında bıçaklanan kişiyede yine yüklü para verildi.bu olayda ünal erbay ve ercan gülseverin arasındaki kişiler arif akcakaya ve erkan cuhadardır bu olaylarda emniyetinde parmagı var.en son olaydaki omurca olayında ki cinayet emrinide veren ergün ve erkan cuhadardır ..

selvioglu gızanı
selvioglu gızanı - 2 yıl Önce

ben,selvioglu insanı olarak bu ismi geçen insanlar yüzünden selviogluluyum diyemiyorum.bu insanlar bir ara elmalı dere de yine bir insanın ölüm emrini verenlen insanlar burada anlayamadıgım emniyet ne iş yapıyor geçi emniyettede adamları vardır bu insanların ...

SIRADAKİ HABER