BYLOCK'TAN TUTUKLAMA KARARI VERİLEN UĞUR ÇAKMAK TESLİM OLDU

BYLOCK'TAN TUTUKLAMA KARARI VERİLEN UĞUR ÇAKMAK TESLİM OLDU
111 Sanıklı FETÖ davasında Bylock çıkan tutuksuz sanıklara tutuklama kararı verilmesinden sonra kaçan sanıkların peşine düşüldü. 6 kişi ilk gün yakalanırken Uşak'ın ünlü avukatlarından Uğur Çakmak İstanbul'dan Uşak'a gelerek teslim oldu. 
Uşak 2. Ağır Ceza mahkemesinde görülen 111 sanıklı FETÖ davasında yargılanan sanıklardan 18i hakkında Bylock çıktığı iddiası ile 18 sanık hakkında daha Tututklama talep edilmiş mahkeme bu talebi reddetmişti. Ancak Savcılığın bu karara itiraz etmesi sonucu itirazı değerlendiren Uşak 1. Ağır Ceza mahkemesi sanıkların tutklanmasına karar vermişti. Bu karardan sonra 6 kişi tutuklanarak cezaevine gönderilirken 12 kişi ise kayıplara karışmıştı. 
İstanbul da hukuk bürosu bulunan Uğur Çakmak bu gün Uşak adliyesine gelerek teslim oldu. 
Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2017, 17:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
ŞENAL ÖZTOP
ŞENAL ÖZTOP - 1 yıl Önce

hiç bir meslektaşımın zarar görmesini istemem ve üzülürüm-ne varki işin ucunda vatanım varsa ve onu parçalamak arzusu ile yanıyorlarsa, o zaman cezalarını çeksin derim..halkımız ekmek sevdasında garibimiz çöp bidonlarında rızk arıyorsa, bu havalı avukatlarda devletin kökünü dinamit koymanın bedelini elbette çekmelidirler

SIRADAKİ HABER