18-23 EYLÜL ASAYİŞ BÜLTENİ

18-23 EYLÜL ASAYİŞ BÜLTENİ

18-23 EYLÜL ASAYİŞ BÜLTENİ

18/09/2009 günü saat 08:00’den 23/09/2009 günü saat 08:00’e kadar meydana gelen olayların özeti aşağıya çıkartılmıştır.

  

 

1- KARAHALLI’DA SES VE GAZ FİŞEĞİ ATABİLEN SİLAHLAR HAKKINDAKİ KABAHATLER

         Buğdaylı köyünde, A.E.(50)  ruhsatsız gaz ve ses tabancası ile ateş etmesi sonucunda görevlilerimiz tarafından suçüstü yakalanmış, Kabahatler Kanununa göre 500,00 TL idari para cezası uygulanmış, soruşturma devam etmektedir.

 

2- SİVASLI’DA TAŞITLA YARALAMAYA SEBEBİYET VERMEK

         Uşak-Sivaslı-Yayalar Kasabasında, K.S.(46)’nin sevk ve idaresindeki plakasız motosikletiyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek devrilmesi sonucu meydana gelen kazada 1 kişi yaralanmış, soruşturma devam etmektedir.

 

3- MERKEZ’DE TAŞITLA YARALAMAYA SEBSEBİYET VERMEK

         Yavu köyünde, M.Ö.(63)’nün sevk ve idaresindeki 64 KT … plaka sayılı otosuyla H.Y.(42)’nin sevk ve idaresindeki 64 DP … plaka sayılı otosuna çarpması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi yaralanmış, soruşturma devam etmektedir.

 

4- KARAHALLI’DA TAŞITLA YARALAMAYA SEBEBİYET VERMEK

         Kaykıllı köyünde, A.B.(37)’nin sevk ve idaresindeki 20 DF ... plaka sayılı otosuyla E.T.(42)’nin sevk ve idaresindeki at arabasına dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle çarpması sonucu meydana gelen kazada 3 kişi yaralanmış, soruşturma devam etmektedir.

 

5- BANAZ’DA TAŞITLA YARALAMAYA SEBEBİYET VERMEK

         Uşak-Banaz E-96 Karayolu üzerinde, S.K.(27)’nin sevk ve idaresindeki 64 KB ... plaka sayılı otosuyla dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek şarampole devrilmesi neticesinde meydana gelen kazada 2 kişi yaralanmış, soruşturma devam etmektedir.

 

6- MERKEZ’DE TAŞITLA YARALAMAYA VE ÖLÜME SEBEBİYET VERMEK 

         Uşak-Merkez-Susuzören Köyü yolu üzerinde, M.I.(45)’nin sevk ve idaresindeki 16 BBB ... plaka sayılı  otosuyla   M.Ç.(44)’nin sevk ve idaresindeki 64 LL ... plaka sayılı otosunun çarpışması sonucu meydana gelen kazada 4 kişi olay yerinde hayatını kaybetmiş 5 kişi yaralanmış, soruşturma devam etmektedir.

 

7- MERKEZ’DE TAŞITLA YARALAMAYA SEBEBİYET VERMEK

         Uşak Banaz E-96 Karayolu üzerinde, M.O.(42)’nin sevk ve idaresindeki 35 ZL ... plaka sayılı otosuyla tekerleğinin patlaması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek takla atması üzerine meydana gelen kazada 3 kişi yaralanmış,  soruşturma devam etmektedir

 

8- BANAZ’DA TAŞITLA YARALYAMAYA SEBEBİYET VERMEK

         Uşak-Afyonkarahisar E-96 Karayolu üzerinde, Ş.K.(46)’nin sevk ve idaresindeki 06 BK ... plaka sayılı  otosuyla E.K.(35)’nin sevk ve idaresindeki 27 TH ... plaka sayılı otoyla B.A.(37)’nın sevk ve idaresindeki 34 FP ... plaka sayılı  otosuyla çarpıştığı ve A.M.(34)’nin sevk ve idaresindeki 35 HMD ... plaka sayılı otosunun kazaya karışan otolara çarpması neticesi meydana gelen zincirlemeli kazada 8 kişi yaralanmış, soruşturma devam etmektedir

 

 

9- BANAZ’DA TAŞITLA YARALAMAYA SEBEBİYET VERMEK

         Çiftlik köyü içerisinde,  H.P.(26)’nin sevk ve idaresindeki 64 FK ... plaka sayılı otosuyla M.Y.(19)’nin sevk ve idaresindeki plakasız motosiklete çarpması sonucu meydana gelen kazada 1 kişi yaralanmış, soruşturma devam etmektedir.

 

10- KESİCİ ALETLE İNSAN YARALAMA                      

         Müşteki B.Y.(35) İlimiz merkezinde kesici aletle mağdur F.Y.(15)’yi yaralayan şüpheli S.Ş.(16)’den davacı olmadığını beyan etmiş, soruşturma devam etmektedir.

 

11- KESİCİ ALETLE İNSAN YARALAMA                           

         İlimiz merkezinde görevlilerimiz tarafından birbirlerini kesici aletle yaraladıkları tespit edilen müşteki şüpheli O.D.(24) ile şüpheli müştekiler A.A.(23) ve M.B.(22) yakalanmışlar, soruşturma devam etmektedir.

 

12- KESİCİ ALETLE İNSAN YARALAMA, HAKARET VE TEHDİT İDDİASI                          

         İlimiz merkezinde görevlilerimiz tarafından birbirlerine hakaret ve tehdit ederek kesici aletle yaraladıkları tespit edilen müşteki şüpheli İ.K.(45) ile şüpheli müştekiler Y.G.(23) ve Ç.G.(31) yakalanarak şüpheli müştekiler şüpheli müştekiler Y.G. ve Ç.G. sevk edildikleri Mahkemece TUTUKLANMIŞLAR’dır.

 

13- DİĞER GÖREVLİ MEMURUN GÖREVİNİ ENGELLEMEK, TEHDİT VE HAKARET    

         İlimiz merkezinde görevlilerimiz tarafından görevli müştekiler K.Ç.(37), N.A.(28), A.T.(28), A.E.(30), S.S.(36), G.K.(28) ve M.S.(38)’nin görevlerini engelleyerek tehdit ve hakarette bulunan şüpheliler K.Y.(24) ve Y.K.(17) yakalanmışlar, soruşturma devam etmektedir.

 

14- TAŞITLA YARALAMAYA SEBEBİYET VERMEK                        

         İlimiz merkezinde şüpheli İ.M.(19)’nin sevk ve idaresindeki 26 NV … plaka sayılı otosuyla şüpheli müşteki S.P.(45)’nin sevk ve idaresindeki 48 NR … plaka sayılı otosuyla çarpışması neticesinde meydana gelen kazada şüpheli müşteki S.P. yaralanmış, soruşturma devam etmektedir.

 

15- TAŞITLA YARALAMAYA SEBEBİYET VERMEK                        

         İlimiz merkezinde şüpheli A.M.(33)’nin sevk ve idaresindeki 64 LA … plaka sayılı otosuyla müşteki F.Y.(54)’ye çarpması neticesinde kaza meydana gelmiş, soruşturma devam etmektedir.

 

16- TAŞITLA YARALAMAYA SEBEBİYET VERMEK                        

         İlimiz merkezinde şüpheli Ü.C.Ç.(19)’nin sevk ve idaresindeki 64 DR … plaka sayılı otosuyla şüpheli H.K.K.(75)’nin sevk ve idaresindeki A-WS … plaka sayılı otosunun çarpışması neticesinde meydana gelen kazada müşteki E.K.(65) yaralanmış, soruşturma devam etmektedir.

 

17- TAŞITLA YARALAMAYA SEBEBİYET VERMEK                        

         İlimiz merkezinde şüpheli C.K.(37)’nin sevk ve idaresindeki 64 DH … plaka sayılı otosuyla mağdur R.B.(16)’nin sevk ve idaresindeki 64 LB … plaka sayılı motosikletinin çarpışması neticesinde meydana gelen kazada mağdur yaralanmış, soruşturma devam etmektedir.

 

18- TAŞITLA YARALAMAYA SEBEBİYET VERMEK                        

         İlimiz merkezinde şüpheli M.İ.(33)’nin sevk ve idaresindeki 64 DY … plaka sayılı otosuyla mağdur H.G.(7)’ye çarpması neticesinde kaza meydana gelmiş, soruşturma devam etmektedir.

 

19- TAŞITLA YARALAMAYA SEBEBİYET VERMEK 

         İlimiz merkezinde şüpheli E.E.(32)’nin sevk ve idaresindeki 06 AK … plaka sayılı otosuyla firari şüpheli E.T.(26)’nin sevk ve idaresindeki 07 V … plaka sayılı otosuyla çarpışması neticesinde müştekiler M.E.(62), N.Ç.(45), mağdurlar B.Ç.(16) ve E.S.E.(5) yaralanmışlar, soruşturma devam etmektedir.

 

 

20- TAŞITLA YARALAMAYA SEBEBİYET VERMEK                        

         İlimiz merkezinde şüpheli S.Ö.(29)’nün sevk ve idaresindeki 64 LC … plaka sayılı otosuyla müşteki M.Ö.(67)’ye çarpması neticesi kaza meydana gelmiş, soruşturma devam etmektedir.

 

21- TAŞITLA YARALAMAYA SEBEBİYET VERMEK                        

         İlimiz merkezinde şüpheli A.E.(41)’nin sevk ve idaresindeki 10 N … plaka sayılı otosuyla şüpheli müşteki M.Ö.(45)’nün sevk ve idaresindeki 64 LL … plaka sayılı motosikletiyle çarpışması neticesi meydana gelen kazada şüpheli müşteki yaralanmış, soruşturma devam etmektedir.

 

22- TAŞITLA YARALAMAYA SEBEBİYET VERMEK VE KAMU MALINA ZARAR VERMEK

         İlimiz merkezinde şüpheli S.A.(28)’nın sevk ve idaresindeki 64 KE … plaka sayılı otosuyla müştekiler C.Ö.(36) ve M.Ö.(37)’ye ve orta refüjdeki direğe çarpması neticesinde meydana gelen kazada müşteki C.Ö. tedavisi devam ettiği esnada EKS olmuş, soruşturma devam etmektedir.

 

23- MOTOSİKLET HIRSIZLIĞI                                                                  

Müşteki A.K.(35) Ulubey İlçe merkezinde maddi değerini bilmediği 64 HF … plaka sayılı Shıneray marka motosikletini çalan meçhul şüpheli veya şüphelilerden davacı olduğunu beyan etmiş, soruşturma devam etmektedir.

 

24- TAŞITLA YARALAMAYA SEBEBİYET VERMEK                        

         Eşme İlçe merkezinde şüpheli müşteki H.G.(39)’nin sevk ve idaresindeki 64 EP … plaka sayılı otosuyla mağdure S.T.(7)’ye çarpması neticesinde kaza meydana gelmiş, soruşturma devam etmektedir.

 

 

 

TRAFİK FAALİYETLERİ: Ekiplerimizce son (120) saat içerisinde hatalı görülen (288) sürücüye (49.167,00) TL Para cezası uygulanmıştır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER